Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 433

21025.

Rufpreis:
1 200 HUF

H. P. Blavatsky: Gyakorlati okkultizmus. Ford.: Reicher László. Bp., [1994], Magyar Teozófiai Társulat. Kiadói papírkötés, kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
21026.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ady Endre első verseskötete. Bp., 1920, Amicus (Hornyánszky Viktor-ny.), 110+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
21027.

Rufpreis:
1 600 HUF

Koroda Miklós: A magyar felvilágosodás breviáriuma. Bp.,[1944], Anonymus, 189+2 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés.
21028.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Laskai Mihály: Igéret földje. Bp., 1918, Neuwald Illés utódai. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
21029.

Rufpreis:
1 400 HUF

21030.

Rufpreis:
1 600 HUF

21031.

Rufpreis:
1 800 HUF

21032.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Schatz Róbert: Magyar-Esperanto zsebszótár. Bp., 1910, Kókai Lajos. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21033.

Rufpreis:
1 800 HUF

Horatius költeményei. Ódák és epodoszok. Szerk. és a jegyzeteket, és az utószót írta: Bálint István János. hn., 1997, Seneca. Kiadói kemény-kötés.
21034.

Rufpreis:
1 200 HUF

Németh Dániel: Léleksimogatás. DEDIKÁLT! Bp., 2002, Kiskönyv Bt. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21035.

Rufpreis:
1 400 HUF

21036.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF