Arany János: Toldi. Költői elbeszélés. Lehr Albert magyarázataival. Bp., 1922., Franklin. Átkötött egészvászon-kötés. + Arany János: Toldi estéje. Magyar Könyvtár 87-88. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Átkötött egészvászon-kötés.
Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp., [1936], Atheneum, 239+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón minimális kopással.
Zalabai Zsigmond (szerk.): A Csallóköztől a Bodrogközig. 1977, Madách Könyv- és Lapkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Bob Dylan: Mit fúj a szél. Blowin' in the wind. Vál., ford. ésaz utószót írta: Barna Imre. Boby Dylan saját rajzaival illusztrált. Bp.,1989,Árkádia. Magyar és angol nyelven. Boby Dylan saját rajzaival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2 db különlenyomat - Szabó Zoltán: Petőfi és Arany népi realizmusának főbb stílusjegyeiről. 1964 + Wacha Imre: Petőfi jelképrendszeréről. 1973. Kiadói papírkötés.
Vihar Béla: A szíjak között. Válogatott versek. (DEDIKÁLT). Bp., 1998, Széphalom Könyvműhely. Kiadói papírkötés, egy-két lap kissé foltos, koszos. A szerző lánya, Vihar Judit (1944- ) irodalomtörténész, műfordító, haikuköltő által DEDIKÁLT példány.
Próza és vers. Gyakorlókönyv kezdő színésznövendékek részére. A M. Kir. Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium megbízásából szerk. és kiadja a M. Kir. Orsz. Színművészeti Akadémia igazgatósága és tanári testülete. Bp., 1930, Athenaeum-ny., 329+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé sérült lappal, helyenként ceruzás bejegyzésekkel, egy lap kijár.