Steven Kotler: A lehetetlen művészete. Hogyan hozzuk ki magunkból a csúcsteljesítményt? HVG könyvek, Budapest, 2021. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban.
A M. Kir. Postatakarékpénztár csekkszámlatulajdonosainak 43. névjegyzéke. Bp.,(1940.), M. Kir. Postatakarékpénztár, (Hornyánszky Viktor-ny.) Kiadói papírkötés, az elülső borítón apró szakadással, hiányzó elülső szennylappal.
Hargitai Gyula: Pogány rekviem. Bp., 1989., Héttorony. Kiadói papírkötés. A szerző, Haitsch Gyula (1932-2007) a költő édesapja (Hargitai Gyula (1956-1982)) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Székelyhidi Zsolt: Hoz. Miskolc, 1996., Új Bekezdés Könyvek. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással. A szerző, Székelyhidi Zsolt (1973-) zenész, zeneszerző, fotográfus, író, költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Kocsis Gábor: Az időtlenség kőszilánkja. A szerző, Kocsis Gábor/ Tunyogi Csapó Gábor (1932-2010) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Szeged, 1991, Szerzői. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
Papp Tibor: Egy kisfiú háborús mozaikja. Bp., 2003., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Papp Tibor (1938-2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, szerkesztő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Alexander Perosa (szerk.): Epigrammaton liber Naldus Naldius Florentinus. Bp., 1943, K. M. Egyetemi Nyomda . 72p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borító kissé foltos, felvágatlan példány.
Dániel Edit: Révai Miklós latin nyelvű költészete. Bp., 1943, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, .
Deme Zoltán 2 műve: Arpeggio; Mikrokozmosz. Bp., 1984, Szerzői. Kiadói papírkötés. A szerző, Deme Zoltán (1949-) filmrendező, irodalomtörténész, író, műfordító által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok.
András Sándor: "nem adnám semmiért ezt a zimankós szabadságot" Futamok Kemenes Géfin László Fehérlófia c. művéről. A szerző, András Sándor (1934- ) költő, irodalomtörténész, irodalomkritikus által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2003., Magyar Műhely. Kiadói papírkötés.
Balázsovics Mihály: A megmaradás képletei. Bp.,1985., Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Balázsovics Mihály (1943-1994) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.