https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 433

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Steven Kotler: A lehetetlen művészete. Hogyan hozzuk ki magunkból a csúcsteljesítményt? HVG könyvek, Budapest, 2021. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban.
1
21073.

Steven Kotler: A lehetetlen művészete. Hogyan hozzuk ki magunkból a csúcsteljesítményt? HVG könyvek, Budapest, 2021. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A M. Kir. Postatakarékpénztár csekkszámlatulajdonosainak 43. névjegyzéke. Bp.,(1940.), M. Kir. Postatakarékpénztár, (Hornyánszky Viktor-ny.) Kiadói papírkötés, az elülső borítón apró szakadással, hiányzó elülső szennylappal.
1
21074.

A M. Kir. Postatakarékpénztár csekkszámlatulajdonosainak 43. névjegyzéke. Bp.,(1940.), M. Kir. Postatakarékpénztár, (Hornyánszky Viktor-ny.) Kiadói papírkötés, az elülső borítón apró szakadással, hiányzó elülső szennylappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hargitai Gyula: Pogány rekviem. Bp., 1989., Héttorony. Kiadói papírkötés.  A szerző, Haitsch Gyula (1932-2007) a költő édesapja (Hargitai Gyula (1956-1982)) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
1
21075.

Hargitai Gyula: Pogány rekviem. Bp., 1989., Héttorony. Kiadói papírkötés. A szerző, Haitsch Gyula (1932-2007) a költő édesapja (Hargitai Gyula (1956-1982)) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Székelyhidi Zsolt: Hoz. Miskolc, 1996., Új Bekezdés Könyvek. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.  A szerző, Székelyhidi Zsolt (1973-) zenész, zeneszerző, fotográfus, író, költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
1
21076.

Székelyhidi Zsolt: Hoz. Miskolc, 1996., Új Bekezdés Könyvek. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással. A szerző, Székelyhidi Zsolt (1973-) zenész, zeneszerző, fotográfus, író, költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kocsis Gábor: Az időtlenség kőszilánkja. A szerző, Kocsis Gábor/ Tunyogi Csapó Gábor (1932-2010) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Szeged, 1991, Szerzői. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
1
21077.

Kocsis Gábor: Az időtlenség kőszilánkja. A szerző, Kocsis Gábor/ Tunyogi Csapó Gábor (1932-2010) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Szeged, 1991, Szerzői. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Papp Tibor: Egy kisfiú háborús mozaikja. Bp., 2003., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Papp Tibor (1938-2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, szerkesztő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
1
21078.

Papp Tibor: Egy kisfiú háborús mozaikja. Bp., 2003., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Papp Tibor (1938-2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, szerkesztő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bálint Lajos: Támár. Színjáték 9 képben. Bp., 1942,Szerzői,(Hungária-ny.),77+3 p. + 1 sztl. lev. Az eredeti illusztrált borítót hátulra bekötötték. (Az illusztrált borító Zádor István munkája.) Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. Számozott (111./1000) példány.
1
21079.

Bálint Lajos: Támár. Színjáték 9 képben. Bp., 1942,Szerzői,(Hungária-ny.),77+3 p. + 1 sztl. lev. Az eredeti illusztrált borítót hátulra bekötötték. (Az illusztrált borító Zádor István munkája.) Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. Számozott (111./1000) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Alexander Perosa (szerk.): Epigrammaton liber Naldus Naldius Florentinus. Bp., 1943, K. M. Egyetemi Nyomda . 72p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borító kissé foltos, felvágatlan példány.
1
21080.

Alexander Perosa (szerk.): Epigrammaton liber Naldus Naldius Florentinus. Bp., 1943, K. M. Egyetemi Nyomda . 72p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borító kissé foltos, felvágatlan példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dániel Edit: Révai Miklós latin nyelvű költészete. Bp., 1943, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, .
1
21081.

Dániel Edit: Révai Miklós latin nyelvű költészete. Bp., 1943, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, .

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Deme Zoltán 2 műve: Arpeggio; Mikrokozmosz. Bp., 1984, Szerzői. Kiadói papírkötés.   A szerző, Deme Zoltán (1949-) filmrendező, irodalomtörténész, író, műfordító által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok.
1
21082.

Deme Zoltán 2 műve: Arpeggio; Mikrokozmosz. Bp., 1984, Szerzői. Kiadói papírkötés. A szerző, Deme Zoltán (1949-) filmrendező, irodalomtörténész, író, műfordító által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
András Sándor: "nem adnám semmiért ezt a zimankós szabadságot" Futamok Kemenes Géfin László Fehérlófia c. művéről. A szerző, András Sándor (1934- ) költő, irodalomtörténész, irodalomkritikus által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2003., Magyar Műhely. Kiadói papírkötés.
1
21083.

András Sándor: "nem adnám semmiért ezt a zimankós szabadságot" Futamok Kemenes Géfin László Fehérlófia c. művéről. A szerző, András Sándor (1934- ) költő, irodalomtörténész, irodalomkritikus által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2003., Magyar Műhely. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balázsovics Mihály: A megmaradás képletei. Bp.,1985., Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.  A szerző, Balázsovics Mihály (1943-1994) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
1
21084.

Balázsovics Mihály: A megmaradás képletei. Bp.,1985., Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Balázsovics Mihály (1943-1994) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse