Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 433

Kőszegi Ábel: Töredék. Radnóti Miklós utolsó hónapjainak krónikája. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21097.

Rufpreis:
1 400 HUF

21098.

Rufpreis:
1 000 HUF

Abonyi Lajos: A tyuki prokátor esete. Legjobb Könyvek 31. sz. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Érdekes Ujság (Légrády-ny.), 63+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, foltos lapokkal.
21099.

Rufpreis:
1 600 HUF

21100.

Rufpreis:
1 000 HUF

Engels Frigyes: A kommunizmus alapelvei. - - hagyatékából. Sajtó alá rendezte: Bernstein Ede. Ford.: Garami Ernő. Munkáskönyvtár 7. füzet. Bp., én., Népszava, 40 p. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval.
21101.

Rufpreis:
800 HUF

Charteris, Leslie: The Saint Steps In. New York, Fiction Publishing. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
21102.

Rufpreis:
1 600 HUF

21103.

Rufpreis:
1 600 HUF

21104.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vas Zoltán: Viszontagságos életem. DEDIKÁLT! Tények és tanúk. Bp., 1980, Magvető. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kopott borítóval.
21105.

Rufpreis:
1 800 HUF

[Heine, Heinrich]: Heines Briefe. Ausgewählt und eingeleitet von Hugo Bieber. Berlin, 1914, Deutsches Verlagshaus Bong & Co., LXXX+444 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel, kihajtható melléklettel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, minimálisan sérült borítóval.
21106.

Rufpreis:
1 000 HUF

Meyers Konversations-Lexikon 1-17. Bände. Leipzig - Wien, 1890.,Bibliographisches Institut. Vierte,gänzlich umgearbeitete Auflage. Kiadói dúsan aranyozott félbőr-kötés, kopott borítókkal, néhány gerincen kis sérülésekkel, egy gerincen kis hiánnyal.
21107.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csáth Géza: A varázsló halála. Vál., sajtó alá rend. és a bevezető tanulmány írta: Illés Endre. Kass János illusztrációival. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21108.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF