Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3099984
21097
465
Kőszegi Ábel: Töredék. Radnóti Miklós utolsó hónapjainak krónikája. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
3050020
21098
465
3077661
21099
465
Abonyi Lajos: A tyuki prokátor esete. Legjobb Könyvek 31. sz. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Érdekes Ujság (Légrády-ny.), 63+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, foltos lapokkal. 3072148
21100
465
3075359
21101
465
Engels Frigyes: A kommunizmus alapelvei. - - hagyatékából. Sajtó alá rendezte: Bernstein Ede. Ford.: Garami Ernő. Munkáskönyvtár 7. füzet. Bp., én., Népszava, 40 p. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval.
3097572
21102
465
Charteris, Leslie: The Saint Steps In. New York, Fiction Publishing. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
3037480
21103
465
3038454
21104
465
3135272
21105
465
Vas Zoltán: Viszontagságos életem. DEDIKÁLT! Tények és tanúk. Bp., 1980, Magvető. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kopott borítóval.
3108755
21106
465
[Heine, Heinrich]: Heines Briefe. Ausgewählt und eingeleitet von Hugo Bieber. Berlin, 1914, Deutsches Verlagshaus Bong & Co., LXXX+444 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel, kihajtható melléklettel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, minimálisan sérült borítóval.
3136507
21107
465
Meyers Konversations-Lexikon 1-17. Bände. Leipzig - Wien, 1890.,Bibliographisches Institut. Vierte,gänzlich umgearbeitete Auflage. Kiadói dúsan aranyozott félbőr-kötés, kopott borítókkal, néhány gerincen kis sérülésekkel, egy gerincen kis hiánnyal. 3131678
21108
465
Csáth Géza: A varázsló halála. Vál., sajtó alá rend. és a bevezető tanulmány írta: Illés Endre. Kass János illusztrációival. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF