Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 433

Várkonyi Nándor: A modern magyar irodalom. Az életrajzi részeket összeáll.: Szabó István. (Pécs, 1929), Danubia, 466+(2) p.+ 10 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, viseltes, ázott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
21109.

Rufpreis:
1 400 HUF

Székely népballadák. Az 1935. évi első kiadás új szedésről készült utánnyomása. A balladákat összeválogatta és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp., 1979, Magyar Helikon. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
21110.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db könyv - Carriére-Delumeau-Eco-Gould: Beszélgetések az idők végezetéről + Grass, Günter: Az én évszázadom. Bp., 1999, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21111.

Rufpreis:
1 800 HUF

21112.

Rufpreis:
1 200 HUF

21113.

Rufpreis:
1 200 HUF

21114.

Rufpreis:
1 000 HUF

21115.

Rufpreis:
1 600 HUF

21116.

Rufpreis:
800 HUF

Navarrai Margit: Heptameron. Navarrai Margit királynő hetvenkét pajzán története a XVI. század közepéről. Fordította: Antal László. Illusztrálta: Würtz Ádám. 1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, .Sorszámozott 736 /2850
21117.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bori Imre: A jugoszláviai magyar irodalom rövid története. (DEDIKÁLT). Bányai János utószavával. Újvidék, 1993, Forum. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Bori Imre (1929-2004) Széchenyi-díjas író, irodalomtörténész által DEDIKÁLT példány.
21118.

Rufpreis:
1 200 HUF

D. Szabó Ede: Urak és gavallérok. Drámák - Vigalmak - Legendák. Bp., 2008, ETK Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
21119.

Rufpreis:
2 000 HUF

Arany-kéziratok. A bevezetőt írta és a dokumentumokat válogatta: Novák László. Az Arany János Múzeum Irodalomtörténeti Gyűjteménye 1. Nagykőrös, 1982, Arany János Múzeum. Kiadói papírkötés, az előzéklap kissé sérült. Megjelent 600 példányban.
21120.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF