Várkonyi Nándor: A modern magyar irodalom. Az életrajzi részeket összeáll.: Szabó István. (Pécs, 1929), Danubia, 466+(2) p.+ 10 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, viseltes, ázott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.