https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 433
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3119924
20965
465
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
3 db Gerald Durrell kötet: Rokonom, Rosy. Bp., 1973. Európa. Kiadói papírkötés. + Aranydenevérek, rózsaszín galambok. Bp., 1988. Gondolat. Kiadói papírkötés. + Állatkert a poggyászomban. Bp., 1988. Gondolat. Kiadói papírkötés. Kopottas állapotban, egyik kötetben foltos lapokkal, egyben tulajdonosi névbejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3119817
20966
465
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Balogh Lajosné-Marnitzné Gál Enikő-Verovszki Tímea: Kézápoló és műkörömépítő, lábápoló mestervizsgára felkészítő jegyzet. Bp., 2011. Magyar Kereskedelmi és Iparkamara. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
3119695
20967
465
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sári Edina: Tűzszivárvány - Transznapló. H.n., 2013. Fátyol Kiadó. Kiadói papírkötésben. DEDIKÁLT példány!
Das Lot is nicht erreichbar
3119591
20968
465
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nádas Péter: A Biblia és más régi történetek. Bp., 1988. Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
3085332
20969
465
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Corneille Péter: Cid. Tragédia öt felvonásban. Ford. Greguss Ágost. Bp., 1873, Kisfaludy-Társaság, (Athenaeum), 99 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, a hátsó borítón gyűrődésnyommal, sérült gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
3119655
20970
465
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Marsó János: Te ki vagy? A szeretet a szívünkben lángol. (DEDIKÁLT). Bp., 2015, Kornétás. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Das Lot is nicht erreichbar
3119338
20971
465
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Krúdy Gyula: Szigeti séták. Bp., 2004. Holnap kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
3114015
20972
465
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Biró Lajos: A császár és más férfiak. Novellák Bp., 1911, Politzer. Kiadói papírkötés, sérült borító hátoldala hiányzik, laza kötéssel, néhány lap széle sérült
Das Lot is nicht erreichbar
3115861
20973
465
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hergár Emil: Mah-jong szabály. Bp.,1997, Terebess. Az 1925-ös Fischbach K. kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
3115865
20974
465
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Terebess Gábor: Folyik a híd. Bp., 1990, Officina, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, újszerű állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
3119273
20975
465
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
John Erskine: A boldogtalan Villon boldog napjai. Fordította: Erdődy Elek. Bp., é.n., Hungária. Kiadói laza félvászon kötésben, Kaeszné Lukács Kató illusztrációival,
Das Lot is nicht erreichbar
3117341
20976
465
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Halliburton, Richard: Varázscsizmában a Föld körül. Ford.: Görög Imre. Bp., [1938], Tolnai, 224 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse