Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 433

3 db Gerald Durrell kötet: Rokonom, Rosy. Bp., 1973. Európa. Kiadói papírkötés. + Aranydenevérek, rózsaszín galambok. Bp., 1988. Gondolat. Kiadói papírkötés. + Állatkert a poggyászomban. Bp., 1988. Gondolat. Kiadói papírkötés. Kopottas állapotban, egyik kötetben foltos lapokkal, egyben tulajdonosi névbejegyzéssel.
20965.

Rufpreis:
1 600 HUF

Balogh Lajosné-Marnitzné Gál Enikő-Verovszki Tímea: Kézápoló és műkörömépítő, lábápoló mestervizsgára felkészítő jegyzet. Bp., 2011. Magyar Kereskedelmi és Iparkamara. Kiadói papírkötésben.
20966.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sári Edina: Tűzszivárvány - Transznapló. H.n., 2013. Fátyol Kiadó. Kiadói papírkötésben. DEDIKÁLT példány!
20967.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nádas Péter: A Biblia és más régi történetek. Bp., 1988. Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20968.

Rufpreis:
1 800 HUF

Corneille Péter: Cid. Tragédia öt felvonásban. Ford. Greguss Ágost. Bp., 1873, Kisfaludy-Társaság, (Athenaeum), 99 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, a hátsó borítón gyűrődésnyommal, sérült gerinccel.
20969.

Rufpreis:
1 200 HUF

Marsó János: Te ki vagy? A szeretet a szívünkben lángol. (DEDIKÁLT). Bp., 2015, Kornétás. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
20970.

Rufpreis:
1 600 HUF

Krúdy Gyula: Szigeti séták. Bp., 2004. Holnap kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20971.

Rufpreis:
1 600 HUF

20972.

Rufpreis:
1 600 HUF

20973.

Rufpreis:
1 200 HUF

20974.

Rufpreis:
1 600 HUF

20975.

Rufpreis:
1 600 HUF

20976.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF