Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 433

Gyergyói (Genzinger) Margit: Hamlet tanulmányok. Bp., 1944, szerzői kiadás ("Pátria"-ny.), 55+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval.
21013.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fekete István: Huszonegy nap. Bp., 1965, Magvető. Első kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
21014.

Rufpreis:
1 800 HUF

Thomas Mann: Wälsungvér testvérek. Ford.: Fenyő László. Renaissance Könyvek 5. (Bp., 1937), Renaissance, 93+(3) p. Első magyar kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító sérült, két részre vált, belül jó állapotban.
21015.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ottlik Géza: Iskola a határon. Bp., 2007, Magvető. Kiadói papírkötés, az előzéklapon kis folttal.
21016.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vasadi Péter: Hó és madarak. (DEDIKÁLT). Bp., 1982, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos. A szerző, Vasadi Péter (1926-2017) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író, műfordító által DEDIKÁLT példány.
21017.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sós Endre: A nagyváros írói. Pesti Könyvtár. Bp., [1947], Budapest Székesfőváros Irodalmi és Művészeti Intézet, 96 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés.
21018.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vadász Lajos: Terike és a közérdek. (Bp., 1942, Hungária-ny.), 31+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, helyenként kissé sérült, foltos.
21019.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy Méda: Nagy magyar írók regényes életrajzai. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 191+(1) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
21020.

Rufpreis:
1 000 HUF

Komáromi János: Reménytelen szerelem. Bp., 1928, Stádium, 236+(2) p. Első kiadás. A borító illusztrációja Haranghy Jenő munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
21021.

Rufpreis:
1 000 HUF

Palos Bernardin: Irodalmunk ismertetése a XIX. század-eleji német folyóiratokban. Pécs, 1929, Dunántúl Egyetemi Nyomdája, 76 p. Kiadói papírkötés,
21022.

Rufpreis:
1 200 HUF

21023.

Rufpreis:
1 200 HUF

21024.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF