Hasbeszélő a gondolában. A Tartóshullám antológiája. Szerk.: Beke László, Csanády Dániel, Szőke Annamária. (Erdély Miklós, Esterházy Péter, Tandori Dezső és mások írásaival.) Bp., 1987, Bölcsész Index, 303+(1) p. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
H. G. Wells 3 műve: Szenvedélyes barátok I-II. köt: Róna Imre., A tengeri tündér. Ford.: Kiss Dezső., Mr. Blettsworthy a kannibálok szigetén. Ford.: Szinnai Tivadar. 3 mű, összesen 4 kötet. Bp.,én,Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, névbélyegzőkkel.
Molnár Géza: Az elpazarolt birodalom. DEDIKÁLT! Bp.,1986., Szépirodalmi. A borító és kötésterv Würtz Ádám munkája. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az elülső táblán törésnyommal.
Life 50. The First Fifty Years 1936-1986. USA, 1986, Little, Brown and Company, kissé sérült egészvászon kötés, papír védőborítóval, angol nyelven, szakadt első oldallal. Gazdag képanyaggal illusztrált.
Az Olcsó Könyvtár sorozat 11 száma: Szigligeti Ede: Liliomfi.; Ten Brink Bernát: Shakspere.; Collins Vilmos: Sophokles.; Boyesen H. Hjorth: Goethe Faustja.; stb. Bp., 1881-1916, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban. + Németh József könyv-, mű-, zenekereskedés híres magyarokat bemutató reklámnyomtatványai, 21 db
Kallós Zoltán: Balladák könyve. Élő hazai magyar népballadák. - - gyűjtése. Szabó T. Attila gondozásában. Bukarest, 1971, Kriterion, 678 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, hímzett borítóval, jó állapotban.