Kotsányi László: Teleki-album. Szerkeszti és kiadja - -. Első évi folyam. Pest, 1862, Müller Emil, 2+124 p. Teleki László emlékére kiadott antológia. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos, a két címkép hiányzik, hiányzó lapokkal (67-78 p.)