Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 162

Szada képeslapok és fényképek tükrében (1900-2014). Szada, 2014, Szada Nagyközség Önkormányzata. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
19072.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vártúrák kalauza 2 kötete (Nem teljes!): II. kötet: Dunántúli várak és vártúra-útvonalak. III. kötet: Vártúrák Csehszlovákiában és Romániában. Bp., 1976-1983. Sport. Térképmellékletekkel és néhány fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19073.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Batiz Réka et al.: Erdély száz csodája. Bp., (2004), Totem Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
19074.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lovas Erika - Ujszászi Róbert: Csongrád képeslapokon. Csongrád, 2008, Csongrád Város Önkormányzata. Második, javított és bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19075.

Rufpreis:
2 000 HUF

Száraz Miklós György - Tóth Zoltán: Erdély csodái. Bp., 2006, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19076.

Rufpreis:
2 000 HUF

19077.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Veres László: A Bükk hegység hutatelepülései. Miskolc, 2003., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Múzeumi Igazgatóság. Kiadói papírkötés. Bányászati szakirodalom 308p. Szép állapot
19078.

Rufpreis:
2 400 HUF

19079.

Rufpreis:
2 000 HUF

Maurice Zinkin: Asia and the West. Issued under the Auspices of the International Secretariat Institute of Pacific Relations. London, 1951, Chatto & Windus, 300 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis foltokkal.
19080.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ferences Világmissziók sorozat 5 kötete: Válogatott kínai közmondások.; P. Károlyi Bernát: Magyar ferencesek Kína felé... III. rész. Jungchow.; Dr. Chao Tung-Sung: Kína és a katolikus Egyház.; Kui-lan. Keleti asszonysors.; M. Juvencia: Lángoló szívek Kína felett. Bp., (1941-1946), Ferences Missziók Orsz. Ügyvivősége (Vác, Kapisztrán-ny.) A borítókon Márton Lajos illusztrációival. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban.
19081.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1948 Barcelona Gran teatro del Liceo képes füzet sok reklámmal, kissé sérült borítóval 26p. / illustrated booklet with many advertisements, slightly damaged cover 26p.
19082.

Rufpreis:
1 600 HUF

Balogh János: Túrkevétől Óceániáig. Bp., 2003. Nemzet Lap- és Könyvkiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
19083.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF