Szada képeslapok és fényképek tükrében (1900-2014). Szada, 2014, Szada Nagyközség Önkormányzata. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
Vártúrák kalauza 2 kötete (Nem teljes!): II. kötet: Dunántúli várak és vártúra-útvonalak. III. kötet: Vártúrák Csehszlovákiában és Romániában. Bp., 1976-1983. Sport. Térképmellékletekkel és néhány fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Batiz Réka et al.: Erdély száz csodája. Bp., (2004), Totem Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
Száraz Miklós György - Tóth Zoltán: Erdély csodái. Bp., 2006, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Száraz Miklós György - Tóth Zoltán: Emléklapok a régi Magyarországról. Bp. 1991, Pannon Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Maurice Zinkin: Asia and the West. Issued under the Auspices of the International Secretariat Institute of Pacific Relations. London, 1951, Chatto & Windus, 300 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis foltokkal.
Ferences Világmissziók sorozat 5 kötete: Válogatott kínai közmondások.; P. Károlyi Bernát: Magyar ferencesek Kína felé... III. rész. Jungchow.; Dr. Chao Tung-Sung: Kína és a katolikus Egyház.; Kui-lan. Keleti asszonysors.; M. Juvencia: Lángoló szívek Kína felett. Bp., (1941-1946), Ferences Missziók Orsz. Ügyvivősége (Vác, Kapisztrán-ny.) A borítókon Márton Lajos illusztrációival. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban.
1948 Barcelona Gran teatro del Liceo képes füzet sok reklámmal, kissé sérült borítóval 26p. / illustrated booklet with many advertisements, slightly damaged cover 26p.