Fehér Zoltán: A bátyai szállások. (DEDIKÁLT). Cumania II. Ethnographia. Bács-Kiskun Megye Múzeumok Közleményei. (Különlenyomat). Kecskemét, 1974, (Petőfi Ny.), 115-132 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, javított gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Somogyi honismereti híradó 1971/1. Szerk.: Dr. Király Lajos. (Kaposvár, 1971), Somogy Megyei Tanács VB., 96+(2) p. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. + A fonyódi járási könyvtár mellékelt levele
Verrasztó Gábor: Lövészárok a Pasaréten. Budai históriák. Bp., 2018, Napkút. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
Dr. Pakuts Béla: Küzdelmek és eredmények a lippói "Béke Őre" Mgtsz 30 éves történelméből 1948-1978. Pécs, 1979. Felelős Kiadó Karasz László tsz-elnök. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.