Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 162

19132.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1920-1930 Ausztia. Wien, Österreichische Verkehrswerbung, 24 p. Magyar nyelvű, fekete-fehér fotókkal és kihajtható térképpel illusztrált idegenforgalmi prospektus. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
19133.

Rufpreis:
1 800 HUF

1936-1941 Budapesti Evangélikus Gimnázium értesítője az 1935/36,1936/1937. iskolai évekről. Foltosak, az egyik széteső állapotban. + Budapesti Érseki Katolikus Gimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium évkönyve az 1938/39, 1939-1940, 1940-41. Az egyik borító nélkül.
19134.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyarország múzeumai. Múzeumlátogatók kézikönyve. Szerk.: Balassa M. Iván. Bp., 2001, Vince. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
19135.

Rufpreis:
1 400 HUF

19136.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csengeri János - Pasteiner Gyula: Görög földön. Emlékkönyv a magyar tanárok 1893-ik évi tanulmányútjáról. Bp. 1895. Franklin - Társulat. XIV l., 303 l. Számos szövegközti és egészoldalas képpel illusztrálva. Fűzve, kötés nélkül, papírborítóval, mely kissé sérült fűzés szétvált
19137.

Rufpreis:
2 000 HUF

19138.

Rufpreis:
2 400 HUF

19139.

Rufpreis:
4 000 HUF

Iglói Gyula: Miskolc 19. századi városrendezési tervei és építési szabályzatai. [Miskolc, 1992., B-A-Z Megyei Levéltár.] Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal, kijáró lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal.
19140.

Rufpreis:
2 800 HUF

19141.

Rufpreis:
5 000 HUF

19142.

Rufpreis:
1 000 HUF

19143.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF