Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 162

19120.

Rufpreis:
2 800 HUF

19121.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19122.

Rufpreis:
1 600 HUF

Környei Elek: Beethoven Martonvásáron. István Király Múzeum Közleményei B. sor. 16-17. sz. Székesfehérvár, 1958, István Király Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. Megjelent 2000 példányban. + A martonvásári Beethoven Múzeum. István Király Múzeum Közleményei D. sor. 13. sz. Székesfehérvár, 1958, István Király Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
19123.

Rufpreis:
1 600 HUF

19124.

Rufpreis:
1 800 HUF

19125.

Rufpreis:
1 800 HUF

19126.

Rufpreis:
1 600 HUF

19127.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tanulmányok Tolna megye történetéből II. (Különnyomat) Szerk.: Puskás Attila. K. Balog János. Szekszárd, 1969, Tolna megyei Tanács Levéltára 166p.
19128.

Rufpreis:
1 600 HUF

19129.

Rufpreis:
1 800 HUF

Az Irgalmas Nővérek vezetése alatt álló Szentendrei Érseki Leányiskolák értesítője az 1936-1937. iskolai évről. A polgári iskola fennállásának 12. évében. Közzéteszi Német László. Szentendre, 1937,Szentendrei Lányiskolák Igazgatósága, 32 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
19130.

Rufpreis:
1 600 HUF

19131.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF