Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 162

,,Tisztelt Önképzőkör..." A Szegedi Vasútforgalmi Technikum Önképzőkörének története és a tagok írásai (1957 szeptemberétől 1961 márciusáig). Szeged, 1961, Szegedi Vasútforgalmi Technikum. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.
19096.

Rufpreis:
1 400 HUF

Idegenforgalmi földrajz jegyzet. (Idegenvezetők részér.e ) Bp., 1967, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Budapesti Szervezete. Kiadói papírkötés.
19097.

Rufpreis:
1 600 HUF

Benczéné Nagy Eszter - Fülöp István - Markó Imre Lehel: Zalaegerszeg utcanevei. Zalaegerszegi Füzetek III. Zalaegerszeg, 1977, Zalaegerszeg Város Tanácsa V. B. Művelődési Osztálya. 3 db térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, a gerincen apró sérüléssel.
19098.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db idegenforgalmi ismertető: Oberammergauer Passionsspiele 1930. Bilder vom Spiel und von Spielern. München, 1930, F. Bruckmann A.G. Egészoldalas, színes képekkel illusztrálva. Német és angol nyelvű bevezetővel. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, az első lap kijár. + A. Domaschnew - W. Jarnatoskaja: Österreich. Land und Volk. Leningrad, 1973, Izdatelstvo Prosvesheniye. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
19099.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kós Károly: Erdély. Kulturtörténeti vázlat. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kós Károly egészoldalas linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval.
19100.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kiszely Gyula: A Diósgyőri Magyar Állami Vas- és Acélgyár története. Tanulmányok Diósgyőr történetéhez 1. Miskolc, 1997, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár-Miskolci Egyetem Történelem Segédtudományai Tanszék. Kiadói papírkötés.
19101.

Rufpreis:
1 400 HUF

Orbán Balázs: A Székelyföld. Válogatás. Szerk.: Katona Tamás. Pro Memoria Történelmi és Művelődéstörténeti Zsebkönyvtár. Bp., 1982, Európa. Kiadói papírkötés.
19102.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mózes Imre: Borsodmegye földrajza. Vezérkönyv a népiskolák III-ik osztálya számára. Miskolcz, 1922, Ferenczi B., 39 p. Hetedik kiadás. Papírkötésben.
19103.

Rufpreis:
1 800 HUF

19104.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budáné Juhász Katalin: Erzsébetváros-Iskolaváros. Fejezetek az erzsébetvárosi iskolák történetéből. + Erzsébetváros - Iskolaváros. Folytatás. Bp., 1998.-2001, Erzsébetváros Önkormányzata.  Kiadói papírkötések.
19105.

Rufpreis:
1 400 HUF

Die Schweiz. Kleiner Reiseführer. Herausgegeben von der Schweizerischen Verkehrszentrale Zürich und Lausanne. Solothurn, 1929, Buchdruckerei Gassmann A.G., 100 p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, a borító és néhány lap foltos.
19106.

Rufpreis:
1 600 HUF

19107.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF