Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 162

Radisics Milán: Magyar szürke. A puszta vándorainak képes krónikája. Bp., 2008, Geographia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, helyenként kissé foltos. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19164.

Rufpreis:
1 000 HUF

Granasztói György: A városi élet keretei a feudális kori Magyarországon. Kassa társadalma a 16. század derekán. Korall Társadalomtörténeti Monográfiák 2. Bp., 2012, Korall. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
19165.

Rufpreis:
1 600 HUF

Európa álomútjain. A legszebb tájak és városok. Ford.: Farkas Tünde. Bp., 2006, M-érték Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban.
19166.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kovács Endre: Millesimus MM. Fotóalbum Alsóörsről a Millennium évében. Alsóörs, 2000, Alsóörsi Önkormányzat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német, angol és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az előzéklapon és a címlapon kisebb felületi sérüléssel.
19167.

Rufpreis:
1 800 HUF

[Chun, Karl (1852-1914)] Chun Károly: Mélytengerek világa. Ford.: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára III. köt. Bp., 1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Szövegközi és egészoldalas képekkel, térképekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, helyenként sérült, hiányos lapokkal.
19168.

Rufpreis:
1 200 HUF

Die Seebäder Italiens. (Róma, 1934), E.N.I.T., 259 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, laza, részben szétváló fűzéssel.
19169.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF