Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 204

Dunakanyar. Kiadja a Pest Megyei Idegenforgalmi Vállalat 24 p + 1 kihajtható térkép, gazdagon illusztrált spirláfüzéssel
19062.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kós Károly: Kalotaszeg. Kolozsvár, [1937], Erdélyi Szépmíves Céh, 278 p. Kós Károly szövegközi és egészoldalas linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.
19063.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szilády Zoltán: A mi Erdélyünk. Történeti és néprajzi vázlatok. Budafok, 1922, Szerző. Kiadói papírkötés, a gerincen sérüléssel, a borítón folttal, ex libris-szekkel, névbejegyzéssel (Dr. Filep Ferenc 924.)
19064.

Rufpreis:
2 400 HUF

[Mohl Adolf] Pap bácsi: Nyugatmagyarországi mondák és mondafélék. Írta: Pap bácsi. Győr, 1926., Győregyházmegyei Alap, 3-222 p. A könyv az 1900-ban megjelent "Mondák Kismarton vidékéről" című munka bővített kiadása. Papírkötés, a borító, a címlap és feltehetőleg az utolsó lap (223/224, tartalomjegyzék?) hiányzik.
19065.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jenovay Jenő: Vitorlákkal a Föld körül. Bp., Lampel R.,(Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 t.+195 p. + 7 (fekete-fehér fotók) t. Szövegközti és egészoldalas fotókkal illusztrált. Átkötött egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
19066.

Rufpreis:
3 000 HUF

Burri, René (1933-2014) : El Gaucho. Buenos Aires, 1968. Muchnik Editores, Fotókönyv az argentin tehénpásztorokról. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval, minimális szakadással
19067.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1925 Magyar megyék és városok, a Budapesti Hírlap 50 éves jubileumi számának melléklete, 87pKiadói papírborítóval
19068.

Rufpreis:
2 800 HUF

A Pécs-Baranyamegyei Múzeum Egyesület értesítője. Szerk.: Dr. Szőnyi Ottó. V. évfolyam, 1-2, 4. + VIII. évf 1-2, 3-4 füzetek. Pécs, 1912-1916, Pécs-Baranyamegyei Múzeum Egyesület. Fekete-fehér illusztrációkkal, mellékletekkel. Kiadói papírkötésben
19069.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 88 p.+60 t. Kós Károly egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval. + Kós Károly: Kalotaszeg. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár, én.], Erdélyi Szépmíves Céh, 278 p. Kós Károly szövegközi és egészoldalas linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
19070.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I-II-III. Bp., 1988, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19071.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vártúrák kalauza I-III. köt. Teljes! I. köt.: Észak-magyarországi, alföldi várak és vártúra-útvonalak. Szerk.: Dely Károly. 8 térkép-melléklettel (2-9.) II. köt.: Dunántúli várak és vártúra-útvonalak. Szerk.: Dely Károly. 10 térkép-melléklettel (1-10.) III. köt.: Vártúrák Csehszlovákiában és Romániában. Bp., 1969-1973-1983., Sport. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
19072.

Rufpreis:
1 800 HUF

19073.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF