Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben XI. kötet: Csehország (I. rész.) Bp., 1894, M. Kir. Államnyomda, XII+612 p.+1 (színes képtábla) t. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, kopott, sérült gerinccel, sérült kötéssel, foxing foltos lapokkal.
1927 Magyarország tiszti cím- és névtára. XXXVIII. évf. 1927. Szerk. és kiadja a M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1927., Pesti Könyvnyomda Rt., XIII+3+492+10 (korabeli reklámok) p. Kiadói egészvászon-kötés, Müller György-kötés.
Nagy Czirok László: Száraz és szélmolnárok élete a Kiskunságon. Bp., 1959, Múzeumok Központi Propaganda Irodája, 80 p.+2 t. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
Nagy Czirok László: A Ráday kor s a szegedi vár titkai. Kiskunhalas, 1962, (Múzeumok Rotaüzeme-ny.), 48 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 350 példányban.
Ballagi Károly - Király Pál: Egyetemes földrajz I. köt. Tekintettel az országok természeti, politikai és társadalmi, ipari, kereskedelmi, közlekedési és közművelődési viszonyaira. Szótárszerű tárgymutatóval ellátott földirati kézikönyv újságolvasók, kereskedők, iparosok, gazdák és általában a művelt magyar közönség számára. I. kötet. Pest, 1871, Athenaeum, IV+435 p. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal. Felvágatlan lapokkal!
Lukács Ödön: Nyíregyháza szabad, kiváltságolt város története. Töredék Márosik kötet V. könyvtől (a város legújabb kora, mint második virágzás korszaka 1848-tól napjainkig) 277-491 + [1] p. Nyíregyháza, 1886-[1887]. Jóba Elek Sérült fűzéssel, sérült elvált papírborítóval
John L. Stoddard's Lectures. Vol IX.: Scotland, England, London. Boston, 1903, Balch Brothers, 336 p. Angol nyelven. Gazdag fekete-fehér egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Korabeli félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.