Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 204

Almásy László (1895-1951): Az ismeretlen Szahara. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1935], Franklin-Társulat, 216 p. + 32 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, kijáró elülső szennylappal.
19038.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Almásy László (1895-1952): Autóval Szudánba. Első autó-utazás a Nílus mentén, vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky Jenő előszavával. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1929], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, elejében a lapok kijárnak.
19039.

Rufpreis:
6 000 HUF

Baktay Ervin (1890-1963): A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1934], Franklin-Társulat, 1 t.+ 220+(2) p.+ 28 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+ 2 térkép. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval és gerinccel, kissé laza kötéssel.
19040.

Rufpreis:
1 000 HUF

[Chun, Karl (1852-1914)] Chun Károly: Mélytengerek világa. Ford.: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára III. köt. Bp., 1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Szövegközi és egészoldalas képekkel, térképekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, helyenként sérült, hiányos lapokkal.
19041.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ázsia sivatagjain keresztül. Átdolgozta: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára Bp.,(1902),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t.+220+4 p.+14 t.(Egészoldalas fekete-fehér képtáblák.) + 2 (térképek, közte egy nagyméretű kihajtható térkép-melléklet) t.Egészoldalas és szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötésben,kissé sérült gerinccel, első előzéklap nélkül, térképen beszakadással
19042.

Rufpreis:
2 400 HUF

19043.

Rufpreis:
2 000 HUF

19044.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

19045.

Rufpreis:
8 000 HUF

19046.

Rufpreis:
6 000 HUF

Florio Banfi: Magyar emlékek Itáliában. Szerk.: Kovács Zsuzsa, Sárközy Péter. Magyar-olasz tanulmányok. Szeged, 2005, Szegedi Tudományegyetem Olasz Tanszék. Kiadói papírkötés.
19047.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Album Cover Album 5. Compiled by Roger Dean, Storm Thorgerson and Nigel Grierson. Limpsfield, 1989, Paper Tiger. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19048.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19049.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF