19041.
Beendet 459. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
[Chun, Karl (1852-1914)] Chun Károly: Mélytengerek világa. Ford.: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára III. köt. Bp., 1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Szövegközi és egészoldalas képekkel, térképekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, helyenként sérült, hiányos lapokkal.