Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 204

19086.

Rufpreis:
3 000 HUF

A Makói M. Kir. Állami Főgimnázium XVI-XXIII. értesítője, 1911-1918. (8 db egy kötetben). Összeáll.: Madzsar Gusztáv igazgató. Makó, 1911-1918, Kovács Antal-ny. Félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal. Benne az iskola tanulói között Páger Antal (1899-1986) Kossuth-díjas színész nevének többszöri feltüntetésével (Makón született, itt járt iskolába), I. Ferenc József gyászjelentésével, stb.
19087.

Rufpreis:
2 400 HUF

19088.

Rufpreis:
3 000 HUF

19089.

Rufpreis:
3 000 HUF

19090.

Rufpreis:
2 800 HUF

Olaszország remekei II. Olaszország táj-, és természeti szépségeinek, népviseleteinek, régiségeinek, műépítményeinek, műremekeinek gyűjteménye eredeti fényképek alapján. Két kötetben. A magyar kiadás szerkesztője Boross Vilmos. Budapest, é.n., Riegler József Ede Papírneműgyár Rt. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, Jirak János Bécs jelzett könyvkötése. Folio Megviselt, sérült kötésben
19091.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovács Endre: Millesimus. Fotóalbum Alsóörsről a Millennium évében. DEDIKÁLT! Alsóörs, 2000, Alsóörsi Önkormányzat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, karcos kiadói papír védőborítóban.
19092.

Rufpreis:
3 000 HUF

Budapest und Umbgebung. Griebens Reiseführer Band 102. Berlin, 1928, Grieben-Verlag Albert Goldschmidt. Két kihajtható térképpel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.
19093.

Rufpreis:
2 400 HUF

19094.

Rufpreis:
2 400 HUF

Das Kehlsteinhaus. Von Adolf Hitler bis heute. Brechtesgazden, 1983, Anton Plenk, 80 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19095.

Rufpreis:
2 000 HUF

Der Obersalzberg im 3. Reich. Brechtesgazden, 1985, Anton Plenk, 87+1 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19096.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ádám István, Sváb Antal, Szabó Gyula, Szabó Sándor (szerk.): Hernád menti táj, Hernád menti emberek. Encs, 1970, József Attila Járási Könyvtár. Megjelent 1500 példányban. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült, részben javított papír védőborítóban, előzéklapon Fasang Árpád zeneszerző részére szóló ajándékozási sorokkal.
19097.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF