Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 204

19074.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19075.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Stadtischer Schlacht-u. Viehhof Müchen 1878-1928. - A Müncheni városi vágóhíd története 76p. sok képpel, kihajtható térképpel, kiadói papírborítóval
19076.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jancsó Benedek. A székelyek. / Erdély története. Szerk.: Veres Péter. Székely Hírmondó Kiskönyvtár 18. Székelyudvarhely, 2012, Litera-Veres Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
19077.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kovács Ákos: Bécs után - Párizs előtt. József Attila Hatvanban. Hatvany Lajos Múzeum N. 5. Bp., 1980, Hatvany Lajos Múzeum. Kiadói papírkötés.
19078.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bátyai Jenő: Szegedi malomhistória. A szerző, Bátyai Jenő (1933-1994) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1991, Csongrád m. Gabonaforgalmi és Malomipari Vállat. Benne beragasztva újságkivágásokkal, valamint a szerző halálozási értesítőjével, valamint az ajándékozott személy pappá szentelési meghívójával. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19079.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

19080.

Rufpreis:
4 000 HUF

Őrségi és vendvidéki túrák. Szombathely, 1986, Savaria Tourist. 35p.. Kiadói papírkötés.
19081.

Rufpreis:
1 600 HUF

Őrségi túrák. Szombathely, 1983, Szombathelyi ÁFÉSZ ROTA. 22p.. Kiadói papírkötés, borító és kötés ragasztószalaggal javítva. + Orbán Róbert: Őrségi túrák. Turista magazin kiskönyvtár. H.n., é.n., k.n. 16 p. Kiadói tűzött kötés.
19082.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. W.C.A. Baron van Vredenburch: Hongarije en de Hongaren. Leiden, 1936, A. W. Sijthoff's Uitgeversmaatschappij N. V. Holland nyelven. Kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés, ceruzás jegyzetekkel, bejelölésekkel. + 1940-1944 Hongaarsche Courant. Officieel Orgaan van het Nederlandsch-Hongaarsch Verbond "Fratermotas." 6 száma. + Het Hongaarsch National Gebed. (Volkslied.) Hongaarsche Bibliothek N. 1. (5 db). Egy elülső borítója leszakadt, a hátsó borítója hiányzik. + De Hongaarsche Taal. Hongaarsche Bibliothek N. 2.
19083.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsilinszky Mihály: Csongrádvármegye története I. rész. Bp., 1897 Csongrádvármegye Közönsége, (Wodianer-ny.) 1t litografált címer + 287 p. korabeli sérült vászonkötésben, laza fűzéssel
19084.

Rufpreis:
3 000 HUF

"Szabad valék mint a szárnyas madár..." Kiss Ágoston jászladányi tanító naplója (1823-1869). A XXIII. Jász Világtalálkozó tiszteletére. Jászberény, 2017. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19085.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF