Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 204

19098.

Rufpreis:
2 400 HUF

Taha Baqir: Baghdad. Baghdad, 1959, Directorate General of Antiquities (Ar-Rabita Press), 15+(1) p.+ 28 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Angol nyelven. Papírkötésben, sérült, javított borítóval, belül jó állapotban. / First edition. In English language. Paperbinding, with slightly damaged cover.
19099.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kennan György: Szibéria. I. köt. A "Century Magazine"-ben megjelent közlemények nyomán. Ford.: Zempléni P. Gyula. Gyoma, 1900, Kner Izidor, 23+1 p. A mű 3 kötetben teljes! Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
19100.

Rufpreis:
2 000 HUF

Thirring Gusztáv dr.: Felső Dunántúl. 8db térkép melléklettel (3db hiányzik). Budapest, 1933, A Turistaság és Alpinizmus Lap-, Könyv - és Térkép kiadó. Későbbi egészvászon kötésben, az eredeti papírborítót ráragasztották, utolsó lap kissé sérült.
19101.

Rufpreis:
1 600 HUF

19102.

Rufpreis:
2 800 HUF

Száva István: A Közel-Kelet. Bp., 1943, Szociáldemokrata Párt, kissé foltos, 31 p.
19103.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kugler Alajos: A soproni színészet története. Sopron, 1909., ("Petőfi"-ny.),46 p. Kiadói papírkötés.
19104.

Rufpreis:
2 000 HUF

Radetzky Jenő: Madarakról, tájakról Fejér megyében. Székesfehérvár, 1984, Magyar Agrártudományi Egyesület Fejér m. Szervezete - Velence-tavi Intéző Bizottság. Kiadói papírkötés.
19105.

Rufpreis:
2 000 HUF

19106.

Rufpreis:
1 800 HUF

Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. Bp., 1957, Bibliotheca. Egészoldalas fotókkal illusztrálva, egy kihajtható térképmelléklettel. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.
19107.

Rufpreis:
1 600 HUF

Járai Judit: Különtudósító. Háborúról és békéről. Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19108.

Rufpreis:
1 600 HUF

Somogy megye műemlékjegyzéke és helytörténeti kalauza. Különlenyomat Kanyar József: Harminc nemzedék vallomása Somogyról c. történelmi olvasókönyvből. (Kaposvár, 1967, Somogy megyei Nyomdaipari V.), 39+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
19109.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF