Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 204

Jakucs Pál: Mátra. Csergezán Pál illusztrációival. Magyar Tájak. Bp., 1955, Művelt Nép. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal. Kihajtható térkép-melléklettel, 24x37 cm. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
19147.

Rufpreis:
1 400 HUF

19148.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db útikönyv: Hévíz és környéke. Útikönyvek. Bp., 1958, Panoráma. Kiadói papírkötés, kissé sérült, a könyvtesttől elvált borítóval. + Veszprém.; Nagyvázsony. Veszprém, 1977-1991, Veszprém Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés.
19149.

Rufpreis:
1 600 HUF

19150.

Rufpreis:
1 600 HUF

19151.

Rufpreis:
1 600 HUF

1898 Sopron szab. kir. város területén lévő utczák, házak és háztulajdonosok jegyzéke. 224p. vége hiányzik + Soporon történetéről szóló könyv szintén első 224 oldala
19152.

Rufpreis:
1 800 HUF

A Kolozsvár-monostori református templom története. Szerk.: Aracs István. Benne Gábor Dénes utószavával. Bp., 1993, Erdélyi Magyarok Egyesülete. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
19153.

Rufpreis:
1 400 HUF

Utazás külföldön. Válogatás Szemere Bertalan nyugat-európai útinaplójából. Vál., szerk., a jegyzeteket és az utószót írta: Steinert Ágota. Bp., 1983, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
19154.

Rufpreis:
1 600 HUF

19155.

Rufpreis:
1 800 HUF

19156.

Rufpreis:
1 600 HUF

Heitler László (szerk.): Pápa ipara. 1968, Magyar Hirdető. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19157.

Rufpreis:
1 000 HUF

Somogyi honismereti híradó 1971/1. Szerk.: Dr. Király Lajos. (Kaposvár, 1971), Somogy Megyei Tanács VB., 96+(2) p. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. + A fonyódi járási könyvtár mellékelt levele
19158.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF