Edelény múltjából. Szerk.: Dr. Sápi Vilmos. Edelény, 1973, Edelényi Közös Községi Tanáncs VB., 722 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, kissé sérült papír védőborítóban, de belül jó állapotban.
Európa álomútjain. A legszebb tájak és városok. Ford.: Farkas Tünde. Bp., 2006, M-érték Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban.
1946 A Dunatáj. Történelmi, gazdasági és földrajzi adatok. A Dunatáj államainak életéből. I. köt. Szerk.: Radisics Elemér. Bp., 1946, Gergely R. Kiadói papírkötés, foltos.
3 db Prágáról szóló könyv / 3 books about Prague: Plicka, Karel: Prague / Praha. En images / In Photographs / ve fotografii. (Két különböző kiadásban / In two different editions). Prága, 1950-1956, Orbis. Több nyelven. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítókkal. + Kletzl, Otto: Peter Parler. Der Dombaumeister von Prag. Leipzig, 1940, E. A. Seemann. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, hiányos gerinccel, sérült kiadói papír védőborítóban, belül jó állapotban.
Dávid László: A középkori Udvarhelyszék művészeti emlékei. Bukarest, 1981, Kriterion. A szerző rajzaival és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóval.Sérült védőborító, foltos lapokkal
Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor. Bp., 1988, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB, 524. Második, átdolgozott, és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadással.