Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 204

Fejér megyei történeti évkönyv 7. Székesfehérvár, 1973. Kiadói papírkötésben 353p.
19135.

Rufpreis:
1 800 HUF

Edelény múltjából. Szerk.: Dr. Sápi Vilmos. Edelény, 1973, Edelényi Közös Községi Tanáncs VB., 722 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, kissé sérült papír védőborítóban, de belül jó állapotban.
19136.

Rufpreis:
1 400 HUF

Európa álomútjain. A legszebb tájak és városok. Ford.: Farkas Tünde. Bp., 2006, M-érték Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban.
19137.

Rufpreis:
1 800 HUF

1946 A Dunatáj. Történelmi, gazdasági és földrajzi adatok. A Dunatáj államainak életéből. I. köt. Szerk.: Radisics Elemér. Bp., 1946, Gergely R. Kiadói papírkötés, foltos.
19138.

Rufpreis:
1 600 HUF

19139.

Rufpreis:
1 400 HUF

19140.

Rufpreis:
800 HUF

Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor. Bp., 1988, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB, 524. Második, átdolgozott, és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadással.
19141.

Rufpreis:
1 600 HUF

19142.

Rufpreis:
800 HUF

19143.

Rufpreis:
1 400 HUF

19144.

Rufpreis:
1 000 HUF

19145.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Borsodi levéltári évkönyv V. Szerk.: Csorba Csaba. Miskolc, 1985, Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltár. Kiadói félvászon kötés.
19146.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF