Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 204

Dr. Pápa Miklós: Budai hegyek. Útikalauz. Bp., 1957, Sport. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel.
19159.

Rufpreis:
2 000 HUF

A SZOT-üdülők kézikönyve. Szerk.: Bányai János. Bp., 1986, Népszava. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
19160.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szántó Imre: Eger város úrbéri és felszabadulási pere I. rész. Az Egri Tanárképző Főiskola Füzetei 326. Eger, 1964, (Miskolc,Borsod m. Nyomdaipari-ny.), 337-385 p. Különlenyomat a Főiskola Tudomány Közleményeinek II. kötetéből. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
19161.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tragor Ignác: Vác az irodalomban. II. befejező rész. Összeáll.: - -. Váci Könyvek 15. Vác, 1926, Váci Múzeum-Egyesület, 161-315+5 p. Kiadói papírkötés, javított borítóval.
19162.

Rufpreis:
1 800 HUF

Székesfehérvári kalauz. Összeáll.: Marschall Rafael. Székesfehérvár, 1930. Debreczenyi István. 92 p. + 64 t képoldal + X. kihajtható térkép nélkül. Kiadói papírkötésben hátsó borító nélkül,sérült. Ritka!
19163.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gerhard Hojer - Elmar D. Schmid: Nymphenburg. Schloss, Park und Burgen. Amtlicher Führer. München, 1991, Bayerische Verwaltung der staatlichen Schlösser, Gärten und Seen. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
19164.

Rufpreis:
1 200 HUF

Miskolci Miklós: Trianon gyermeke, Kelebia. Helytörténeti monográfia (az első huszonöt év.) Kelebia, 2016, Kelebia Község Önkormányzata. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19165.

Rufpreis:
1 400 HUF

19166.

Rufpreis:
1 600 HUF

Langweilige Postkarten. hn., én., Phaidon. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés,
19167.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tóth Ferenc: Topolya és környéke népballadái. Újvidék, 1981, Forum. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, a borítón tollnyommal és kopásnyomokkal. Megjelent 2000 példányban.
19168.

Rufpreis:
1 400 HUF

Belaney, Archibald) Szürke Bagoly, Grey Owl: A vadon fiai. Ford. Baktay Ervin. Bp. (1940.) Singer és Wolfner. 240 l. 16 t. Kiadói laza félvászon kötésben.
19169.

Rufpreis:
1 400 HUF

René van Nie: Amsterdam. Amsterdam, 1985, Teleboek BV. Holland nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
19170.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF