Szántó Imre: Eger város úrbéri és felszabadulási pere I. rész. Az Egri Tanárképző Főiskola Füzetei 326. Eger, 1964, (Miskolc,Borsod m. Nyomdaipari-ny.), 337-385 p. Különlenyomat a Főiskola Tudomány Közleményeinek II. kötetéből. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
Gerhard Hojer - Elmar D. Schmid: Nymphenburg. Schloss, Park und Burgen. Amtlicher Führer. München, 1991, Bayerische Verwaltung der staatlichen Schlösser, Gärten und Seen. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
Miskolci Miklós: Trianon gyermeke, Kelebia. Helytörténeti monográfia (az első huszonöt év.) Kelebia, 2016, Kelebia Község Önkormányzata. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Agárdi Ferenc: A nagyvilág magyar vándorai.(Régi magyar világjárók II.) Bp., 1955, Művelt Nép. Kiadói illusztrált félvászon-kötés a borítón kis kopásnyomokkal.
Tóth Ferenc: Topolya és környéke népballadái. Újvidék, 1981, Forum. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, a borítón tollnyommal és kopásnyomokkal. Megjelent 2000 példányban.