Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 204

Thirring - Heimler: Führer durch Sopron und Umgebung. Bp., 1921, Verlag turistaság és Alpinizmus. Kiadói papírkötés, térképmelléklettel,
19110.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Széchenyi István: Eszmetöredékek, különösen a Tisza-völgy rendezését illetőleg. [Szeged, 1991.], Szegedi Nyomda. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés.
19111.

Rufpreis:
1 200 HUF

19112.

Rufpreis:
1 600 HUF

Michael Leapman: London. Útitárs. Főmunkatárs - -. Bp.,1996,Panem - Grafo. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
19113.

Rufpreis:
1 800 HUF

19114.

Rufpreis:
1 600 HUF

19115.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Helmut Grassner: Wels. Wels, 1989., Kellner. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19116.

Rufpreis:
2 000 HUF

19117.

Rufpreis:
2 800 HUF

Heine, [Heinrich]: Itália. 1-3. köt. 1. köt.: Münchentől Genuáig. Ford. Benedek Marcell. 2. köt.: Luccai fürdőzés. Ford.: Bíró Sándor. 3. köt.: Lucca városa. Ford. Bíró Sándor. Bp., én. (cca 1920), Dante, 115+1 p. +5 t.; 128 p.+6 t.; 88 p- + 3 t. A borító rendkívül impozáns illusztrációja Jaschik Álmos (1885-1950) grafikus munkája. Egészoldalas képtáblákkal. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos borítóval, a III. kötet címlapja és címképe foltos, az I. kötetben kijáró lapokkal (64-81. oldalak között.)
19118.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gyoma és Endrőd képekben. 1881-1981. Gyomaendrőd, 1996, Rekline Studió - Gyomai Kner Nyomda Rt. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19119.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Gay, Nick: Berlin Then and Now San Diego, 2005. Thunder Bay Press. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
19120.

Rufpreis:
2 000 HUF

Eger, 2 db könyv + 1 db térkép: Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés. + Nagy József: Eger története. Bp. 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + 1967 Eger járási jogú város térképe, Bp., Kartográfiai Vállalat, megjelent 3800 példányban, 48x32,5 cm
19121.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF