Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Jankó János: Stanley utazása, kalandjai és felfedezései Afrikában. Stanley eredeti művei alapján, Burdo életrajzi vázlatának felhasználásával irta - - . Bp., 1891, Eggenberger-féle könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár), 2 sztl. lev.+ 281+(3) p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Első kiadás. Oldalszámozáson belül egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, kopott, kissé sérült borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, az utolsó két lap és a térkép kijár.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert