Karcsú Antal Arzén: Vácz város története. III-IV. kötet. III. kötet: Báró Splényi Ferenctől a szabadság-harcig (1787-1848). 115+1 p.; IV. kötet: A szabadságharctól az újabb időkig (1848-1861). 113+1 p.; Vác, 1880-1881. Serédy G. Siketn. Iparint. - Mayer Sándor. Kiadói sérült papírkötésben, szétvált kötésekkel, a IV. kötet borítója foltos, a III. kötetben néhány lapszélén szakadásokkal.
Baróti Lajos: Adattár Délmagyarország XVIII. századi történetéhez. Pótfüzet. A ,,Délmagyarországi Történelmi és Régészeti Muzeum-Társulat" megbízásából szerkeszti dr. Baróti Lajos. Temesvár, 1907, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtón, 156+XIX p. Egyetlen kiadás! Ritka! Papírkötés, borító nélküli példány, foltos címlappal. Felvágatlan lapokkal.
Baróti Lajos: Adattár Délmagyarország XVIII. századi történetéhez. III. rész. A ,,Délmagyarországi Történelmi és Régészeti Muzeum-Társulat" megbízásából szerkeszti dr. Baróti Lajos. Temesvár, 1895, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtón,2+297-443 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
Baróti Lajos: Adattár Délmagyarország XVIII. századi történetéhez. V. rész. A ,,Délmagyarországi Történelmi és Régészeti Muzeum-Társulat" megbízásából szerkeszti dr. Baróti Lajos. Temesvár, 1900, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtón, 171 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, széteső állapotban.
1930 Felvidék. I. évf. 2. szám. Felelős szerk.: Gulácsy J. László, Szerk.: Komlóssy István. Főmunkatárs és h. szerk.: Kavits Andor. Bp., Pannonia-ny., 25-48 p. Kiadói papírkötés, az első borító kissé foltos, a hátsó borító foltos, a gerincen kis szakadással.
Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben. I-III. köt. Ludwig Rohbock illusztrációival. Bp., 1986, Európa. Reprint kiadás, kísérőfüzettel. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban, a kísérőfüzeten kis szakadással, folttal.
Nick Thorpe: A Duna. Utazás a Fekete-tengertől a Fekete-erdőig. DEDIKÁLT! Ford.: Gebula Judit. Bp., 2015, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.