Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 204

Karcsú Antal Arzén: Vácz város története. III-IV. kötet.  III. kötet: Báró Splényi Ferenctől a szabadság-harcig (1787-1848). 115+1 p.; IV. kötet: A szabadságharctól az újabb időkig (1848-1861). 113+1 p.; Vác, 1880-1881. Serédy G. Siketn. Iparint. - Mayer Sándor. Kiadói sérült papírkötésben, szétvált kötésekkel, a IV. kötet borítója foltos, a III. kötetben néhány lapszélén szakadásokkal.
19026.

Rufpreis:
6 000 HUF

Történelmi Adattár. Csanád-egyházmegye hajdana s jelenéhez. 1871. 1. évfolyam. szeptember, október, november, Szerk. Orthmayr Tivadar, Szentkláray Jenő. Temesvár, 1871, Diemer Károly. Folyamatos lapszámozás. Kiadói papírborítóban
19027.

Rufpreis:
5 000 HUF

Történelmi Adattár. Csanád-egyházmegye hajdana s jelenéhez. 1874. 4. évfolyam. január, február, Szerk. Orthmayr Tivadar, Szentkláray Jenő. Temesvár, 1874, Diemer Károly. Folyamatos lapszámozás. Kiadói papírborítóban, egyiken hiány
19028.

Rufpreis:
4 000 HUF

Történelmi Adattár. Csanád-egyházmegye hajdana s jelenéhez. 1873. 3. évfolyam. november, decemberi, Szerk. Orthmayr Tivadar, Szentkláray Jenő. Temesvár, 1873, Diemer Károly. Folyamatos lapszámozás. Kiadói papírborítóban, egyiken hiány
19029.

Rufpreis:
4 000 HUF

Baróti Lajos: Adattár Délmagyarország XVIII. századi történetéhez. Pótfüzet. A ,,Délmagyarországi Történelmi és Régészeti Muzeum-Társulat" megbízásából szerkeszti dr. Baróti Lajos. Temesvár, 1907, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtón, 156+XIX p. Egyetlen kiadás! Ritka! Papírkötés, borító nélküli példány, foltos címlappal. Felvágatlan lapokkal.
19030.

Rufpreis:
5 000 HUF

19031.

Rufpreis:
5 000 HUF

19032.

Rufpreis:
2 000 HUF

1930 Felvidék. I. évf. 2. szám. Felelős szerk.: Gulácsy J. László, Szerk.: Komlóssy István. Főmunkatárs és h. szerk.: Kavits Andor. Bp., Pannonia-ny., 25-48 p. Kiadói papírkötés, az első borító kissé foltos, a hátsó borító foltos, a gerincen kis szakadással.
19033.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben. I-III. köt. Ludwig Rohbock illusztrációival. Bp., 1986, Európa. Reprint kiadás, kísérőfüzettel. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban, a kísérőfüzeten kis szakadással, folttal.
19034.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nick Thorpe: A Duna. Utazás a Fekete-tengertől a Fekete-erdőig. DEDIKÁLT! Ford.: Gebula Judit. Bp., 2015, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19035.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Paloznak népművészete 1993-2013. Szerk.: Szuper Miklósné Bohus Judit. Paloznak, 2013., Paloznak Önkormányzata - Paloznaki Civil Egyesület. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19036.

Rufpreis:
4 000 HUF

19037.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF