19070.
Beendet 459. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 88 p.+60 t. Kós Károly egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval. + Kós Károly: Kalotaszeg. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár, én.], Erdélyi Szépmíves Céh, 278 p. Kós Károly szövegközi és egészoldalas linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.