Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 270

Der Friedenvertrag von Versailles. Unter Hervorhebung der abgeänderten Teile mit Inhaltsaufbau, Karten und Sachregister. Berlin, 1919, Reimar Hobbing, VIII+239+(1) p.+ 1 térkép. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kisebb lapszéli sérülésekkel.
19533.

Rufpreis:
1 000 HUF

19534.

Rufpreis:
1 000 HUF

1848-49 a korabeli napilapok tükrében. Összeáll.: Bay Ferenc. Officina Könyvtár 36/38. Bp., 1943, Officina, 186+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
19535.

Rufpreis:
1 400 HUF

A Marxizmus-Leninizmus Kis Könyvtára sorozat 4 kötete: Lenin: Kik azok a "népbarátok" és hogyan hadakoznak a szociáldemokrácia ellen?; Lenin-Sztálin: A nők felszabadításáról.; Sztálin a Komszomolról. Szemelvények Sztálin elvtárs műveiből.; G. V. Plechánov: A személyiség történelmi szerepének kérdéséhez. Bp., 1949-1950, Szikra. Kiadói papírkötés, változó (részben sérült, foltos) állapotban.
19536.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dárday Sándor, Zlinszky Imre: Kézikönyv kir. közjegyzők számára: Tekintettel az elmélet és gyakorlat igényeire irománypéldákkal ellátva II. kötet. Bp., 1875. Franklin 118 p. Kiadói papírborítóval, címlap restaurált, felvágatlan
19537.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karácsony Sándor: A magyar béke. Háborúból békére (reformra) nevelés. Bp. 1947. Exodus (Hollósy ny.) 184 l. Kiadói papírborítóval, foltos előzéklappal, kis sérüléssel a gerincen
19538.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ecsedy Aladár: A jó pásztor. Bp., 1931, Apostol János kiadása. Kiadói félvászon kötés, ceruzás aláhúzásokkal, kissé kopottas állapotban.
19539.

Rufpreis:
1 600 HUF

Raffay Ernő: Magyar tragédia. Trianon 75 éve. (DEDIKÁLT). Bp., 1995, Püski. Kiadói papírkötés, néhány a fűzéstől elváló lappal. A szerző, Raffay Ernő (1948- ) történész, politikus által DEDIKÁLT példány.
19540.

Rufpreis:
1 800 HUF

Id. Horánszky Nándor: Deák Ferenc lelkiakarata és befolyása politikai pályájára. (Bp., 2003), Kairosz. Kiadói papírkötés.
19541.

Rufpreis:
1 600 HUF

Benkő Levente: Volt egyszer egy 56. Kaláka Könyvek. Sepsiszentgyörgy, 1998, Háromszék Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
19542.

Rufpreis:
1 400 HUF

Takáts Sándor: Kémvilág Magyarországon. Bp., 1980. Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19543.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pecz Katalin: Nyelvmesterkedés. Ferenc József magyarul tanul. Habsburg Történeti Kismonográfiák 2. Bp., 2009, ÚMK. Kiadói papírkötés.
19544.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF