Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 270

Magyar történelmi anekdoták. Összegyűjtötte: Zolnay Vilmos. Sajtó alá rendezte: Komáromi János. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 185+(3) p. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
19521.

Rufpreis:
1 600 HUF

Horváth Jenő: A modern világ története 1815-1941. Bp., 1941, Pfeifer. Kiadói papírkötés, foltos,szakadt borítóval, sérült gerinccel.
19522.

Rufpreis:
1 600 HUF

Áldásy Antal: A XV. század nyugati elbeszélő forrásai. A Magyar Történettudomány Kézikönyve. I. köt. 7/C füzet. Bp., 1928, Magyar Történelmi Társulat, 31 p. Kiadói papírkötés, "A Magyar Történelmi Társulat ajándéka" bélyegzéssel.
19523.

Rufpreis:
1 400 HUF

A magyar történelem képekben. 1918-1919. Szerk.: Réti László. Bp.,1957., Hazafias Népfront. Kiadói papírkötés.
19524.

Rufpreis:
1 600 HUF

Isépy Dezső: Gondolatok Horthy Miklósról és 1944. október 15-ről. Bp., 2000, szerzői. Kiadói papírkötés. Hozzá tartozik: Ingyenes melléklet a Gondolatok Horthy Miklósról és 1944. október 15-ről c. könyv első kiadásához.
19525.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dékány András: Magyar reneszánsz. Bp., 1940, Reneissance. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban.
19526.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hóman Bálint: A forráskutatás és forráskritika története. A Magyar Történettudomány Kézikönyve I. köt. 3/A. füzet. Bp., 1925, Magyar Történelmi Társulat, 42 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
19527.

Rufpreis:
1 800 HUF

[Áldor Imre]: A közelmult titkaiból. (A muszka intervencziótól a Dunai konfoederáczióig.) II. füzet. Bp., 1879, Légrády, 2+158 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel.
19528.

Rufpreis:
1 800 HUF

19529.

Rufpreis:
800 HUF

Fóthy János: Horthyliget. A magyar ördögsziget. Tanúságtevők. Bp.,2016,Scolar. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19530.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szamuely Tibor: A nemzetiszocializmus. Gondolattár 21. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói papírkötés.
19531.

Rufpreis:
1 200 HUF

"Nagypapa, ki volt Szabó Ervin?" Kommunista önkényuralmi utca- és intézménynevek a XXI. századi Magyarországon. Szerk.: Hetzmann Róbert. Bp., 2021, Patrióták. Kiadói papírkötés.
19532.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF