Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 270

Marcel Brion: Attila élete. Ford.: Salgó Ernő. Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.
19545.

Rufpreis:
1 400 HUF

Eszenyi László: Trianoni nemzedék. Bp., 1989, Magyar Világ. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
19546.

Rufpreis:
1 400 HUF

Füzessy Kázmér: Kristóffy József politikája és egyénisége. Bp., 1906, Pallas-ny., 23 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, javított borítóval.
19547.

Rufpreis:
1 800 HUF

Krusché Emil: Gróf Teleki József élete és művei. 1738-1796. Bp., 1928, (Merkur-ny.), 74+(6) p. Kiadói papírkötés, jó állapotban, a címlapon apró sérüléssel.
19548.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mahler Ede: Ókori Egyiptom. Bp., 1909,MTA. Kopott, foltos egészvászon-kötés, kijáró könyvtesttel, a címlap és az elülső szennylap kijár.
19549.

Rufpreis:
1 200 HUF

Robert Seydel: A Habsburgok félrelépései. Egy dinasztia hálószobatitkai. Ford.: Kajtár Mária. 2008, Gabo, kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
19550.

Rufpreis:
1 600 HUF

Surányi Lajos: Az uj szocialista munkaterv. [Bp.,1934.], Szerzői,(Kir. M. Egyetemi-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés.
19551.

Rufpreis:
1 800 HUF

Farkas Pál: A francia forradalom II. kötet. Bp., 1914., Singer és Wolfner. Fekete-fehér illusztrációkkal. A borító Bíró Mihály (1886-1948) grafikus munkája. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban.
19552.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kelecsényi Gábor: Múltunk neves könyvgyűjtői. Bp., 1988, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19553.

Rufpreis:
1 200 HUF

Báró Wesselényi Miklós: Szózat. A magyar és szláv nemzetiség ügyében. Bp., 1992, Európa, 322 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, máskülönben jó állapotban.
19554.

Rufpreis:
1 600 HUF

Withausek Gyula: Történelmi jegyzetek a térképészet tárgyköréből. I. kötet: Ókor. A "Térképészeti Közlöny" 7. számú különfüzete. Bp., 1934, M. Kir. Állami Térképészet. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült borítóval és foltos lapokkal.
19555.

Rufpreis:
1 800 HUF

Táncsics Mihály (1799-1884.) Összeáll.: H. Kohut Mária. Táncsics Mihály születésének 175. évfordulójára. Bp., 1979, TIT Történelmi Választmánya. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
19556.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF