Uralkodók és főemberek. Történelmi segédkönyv. Összeáll.: Torbágyi Novák József Lajos. Bp.,2003, Pán. Az 1928-as hasonmás kiadása. Kiadói kemény-kötés.
Kanyó András: Horthy és a magyar tragédia. Népszabadság Könyvek. Bp, 2008, Népszabadság. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Hegyi Klára-Zimányi Vera: Az oszmán birodalom Európában. Bp., 1986., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
A Pécs-Baranyamegyei Múzeum Egyesület értesítője. Szerk.: Dr. Szőnyi Ottó. V. évfolyam, 4. füzet . Pécs, 1912 , Pécs-Baranyamegyei Múzeum Egyesület. Fekete-fehér illusztrációkkal, mellékletekkel. Kiadói papírkötésben
Johan Huizinga: A középkor alkonya. Az élet, a gondolkodás és a művészet formái Franciaországban és Németalföldön a XIV. és XV. században. Bp., 1976, Magyar Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
Lengyel Dénes: Kossuth Lajos öröksége. Mondák a XVIII. és XIX. századból. Bp., 1977, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. + Kossuth Lajos: Uram barátom képviselő úr! (Levél Csanády Sándorhoz). Bemutatja: Rigó László. Kézirattár. Bp., 1978, Magyar Helikon. Hasonmás-melléklettel. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
Stenographische Protokolle über die Sitzungen des Hauses der Abgeordneten des österreichischen Reichsrates im Jahre 1910. XX. Session. IV. Band. Wien, 1910, k. k. Hof- und Staatsdruckerei, 1 sztl. lev.+ 3845-4769 p. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
Grant, Michael: The Fall of the Roman Empire. A Reappraisal. Radnor, PA, 1976, The Annenberg School Press. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.