Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 270

Uralkodók és főemberek. Történelmi segédkönyv. Összeáll.: Torbágyi Novák József Lajos. Bp.,2003, Pán. Az 1928-as hasonmás kiadása. Kiadói kemény-kötés.
19570.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kanyó András: Horthy és a magyar tragédia. Népszabadság Könyvek. Bp, 2008, Népszabadság. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
19571.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hegyi Klára-Zimányi Vera: Az oszmán birodalom Európában. Bp., 1986., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19572.

Rufpreis:
1 600 HUF
21

Hahner Péter: Az Egyesült Államok elnökei. Bp.,2006,Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés.
19573.

Rufpreis:
1 400 HUF

Stephan Baier - Eva Demmerle: Habsburg Ottó élete. Bp., 2003, Európa. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19574.

Rufpreis:
1 400 HUF

A Pécs-Baranyamegyei Múzeum Egyesület értesítője. Szerk.: Dr. Szőnyi Ottó. V. évfolyam, 4. füzet . Pécs, 1912 , Pécs-Baranyamegyei Múzeum Egyesület. Fekete-fehér illusztrációkkal, mellékletekkel. Kiadói papírkötésben
19575.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1932, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés,sérült gerinccel
19576.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vajda Lajos: Erdélyi bányák, kohók, emberek, századok. Bukarest, 1981, Politikai Könyvkiadó. Kopott papírkötés, címoldalon firkával, kijáró lapokkal.
19577.

Rufpreis:
1 600 HUF

Johan Huizinga: A középkor alkonya. Az élet, a gondolkodás és a művészet formái Franciaországban és Németalföldön a XIV. és XV. században. Bp., 1976, Magyar Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
19578.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lengyel Dénes: Kossuth Lajos öröksége. Mondák a XVIII. és XIX. századból. Bp., 1977, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. + Kossuth Lajos: Uram barátom képviselő úr! (Levél Csanády Sándorhoz). Bemutatja: Rigó László. Kézirattár. Bp., 1978, Magyar Helikon. Hasonmás-melléklettel. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
19579.

Rufpreis:
1 600 HUF

Stenographische Protokolle über die Sitzungen des Hauses der Abgeordneten des österreichischen Reichsrates im Jahre 1910. XX. Session. IV. Band. Wien, 1910, k. k. Hof- und Staatsdruckerei, 1 sztl. lev.+ 3845-4769 p. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
19580.

Rufpreis:
1 600 HUF

Grant, Michael: The Fall of the Roman Empire. A Reappraisal. Radnor, PA, 1976, The Annenberg School Press. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19581.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF