Takáts Sándor: Szegény magyarok. (Bp., 1927), Genius, 499+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
Vendéglő a tegnaphoz. Bp, 1995, Tegnap és Ma Alapítvány. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Sporschil, Johann: Geschichte der Hohenstaufen. Braunschweig, 1843, Verlag von George Westermann. Félvászon kötés, acélmetszetekkel illusztrált, festett lapszélek, lapok foltosak, egyébként jó állapotban.
Désiré de Bernáth: Cléopátre. Se Vie - Son Régne. Traduction Francaise revue par André Leval. Paris,én.,Félix Alcan. Francia nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, sérült gerinccel és sérült kötéssel.