Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 270

19509.

Rufpreis:
1 600 HUF

19510.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

19511.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heckenast Gusztáv: A magyarországi vaskohászat története a korai középkorban. Bp., 1991. Akadémiai. Térkép melléklettel.
19512.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kemény Zsigmond: Forradalom után. - Még egy szó a forradalom után. Báró Kemény Zsigmond Összes Művei XII. köt. Bp., 1908, Franklin-Társulat, 398+(2) p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, sérült, szétváló fűzéssel.
19513.

Rufpreis:
1 400 HUF

Huszár Tibor: Kádár. A hatalom évei 1956-1989. Bp., 2006. Corvina. Kiadói papírkötésben.
19514.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kovács Jenő: A kárhozottak visszatérnek. Bp., 1959, Zrínyi. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19515.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rutkai Béla: Kémkedés és propaganda. H.n., [1927], ny.n., 107+(1) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, részben szétváló fűzéssel.
19516.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lajtor László: Kossuth dunai konföderációs terve és előzményei. Bp., 1944, Faust, 80 p. Kiadói papírkötés. + 1848 március 15. Egy nap története. Budapest Székesfőváros Történeti Múzeumának kiállítása. Bp., 1948, Budapest Székesfőváros Közművelődési Ügyosztálya, 27 p.+ 16 (fekete-fehér képek) t.+ 1 (kihajtható) t. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
19517.

Rufpreis:
1 400 HUF

vitéz Arnóczky Mátyás Pál: Egy szívvel - két hazában. Rendületlenül 1956 igazságáért. [Veszprém, 2017, Vesz-Pannon Média Kft.] Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
19518.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Lajos Iván: Németország háborús esélyei a német szakirodalom tükrében. Pécs, 1939, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt., 99+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. A címlapon Meixner Emil (1892-1976) földbirtokos, gazdálkodó, országgyűlési képviselő névbejegyzésével.
19519.

Rufpreis:
1 600 HUF

Halasy-Nagy József: Magyar önismeret. Politikai olvasókönyv önmagukat kereső magyarok számára. Összeáll.: - - . Bp., [1939], Franklin-Társulat, 169+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
19520.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF