Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 270

Szita Szabolcs: A Gestapo tevékenysége Magyarországon 1939-1945. Bp, 2014, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, borítón apró felületi sérüléssel.
19497.

Rufpreis:
2 400 HUF

A kora újkor története. Szerk.: Poór János. Bp., 2009, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19498.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
19

Vaccaro, Tony:: Entering Germany: 1944-1949 Köln, 2001: Taschen America Llc, . Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. Fotókat tartalmazó könyv
19499.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Régi okiratok és levelek tára. Havi folyóirat az irodalom és történelem köréből. Alapította és Debrecen sz. kir. város tanácsának támogatásával kiadja dr. Kardos Samu. Főmunkatársak Ujhely Géza és Zoltai Lajos. 1905. I. évfolyam 1. füzet (október) 1906. II. évfolyam. 5-6. (8-9) füzet Kissé sérült papírborítóval
19500.

Rufpreis:
2 800 HUF

Winder, Simon: Danubia. Személyes krónika a Habsburgok Európájáról. Bp., 2015, Park. Kiadói egészvászon kötés, papír védőbortóval, jó állapotban.
19501.

Rufpreis:
2 400 HUF
17

Deák Imre: 1848. A szabadságharc története levelekben, ahogyan a kortársak látták. Összegyűjtötte és előszóval ellátta: - - . Bp., [1943], Sirály, 432 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, belül jó állapotban.
19502.

Rufpreis:
2 000 HUF

Graham, Evelyn: Edward P. A New and Intimate Life Story of H.R.H. the Prince of Wales. London-Melbourne, 1929, Ward, Lock & Co., Ltd. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
19503.

Rufpreis:
2 000 HUF

Végh Oszkár - L. Vincze Judit - Tamáska Péter: A nyomtatott betű szabadságáért. A Nyomda-, a Papíripar, a Sajtó és a Könyvkiadás Dolgozói Szakszervezetének története, 1862-1987. (DEDIKÁLT). Bp., 1987, A Nyomda-, a Papíripar és a Sajtó Dolgozóinak Szakszervezete. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban. A könyv egyik szerzője, Tamáska Péter által DEDIKÁLT példány.
19504.

Rufpreis:
2 000 HUF

19505.

Rufpreis:
2 000 HUF

19506.

Rufpreis:
2 800 HUF

19507.

Rufpreis:
2 400 HUF

19508.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF