Hornyák Balázs: Füstös múltunk. A dohányzás és a hazai dohánygyártás története a kezdetektől 1945-ig. 2019, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Deér József: Pogány magyarság, keresztény magyarság. Bp., [1938], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 271+(3) p. + 8 (fekete-fehér képek) t. Könyvnapi kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.
Arc képek az Osztrák-Magyar Monarchiából. Szerk.: Gerő András. Bp., 2021., Közép- és Kelet-Európai Történelem és Társadalom Kutatásért Közalapítvány - Habsburg Történeti Intézet. Kiadói kartonált papírkötés.
Magyarok Könyvtára, 1-5. kötet (teljes): Illyés Gyula: Ki a magyar?; Szabó Zoltán: Két pogány közt.; Féja Géza: Kurucok.; Ortutay Gyula: Rákóczi két népe.; Erdei Ferenc: Kossuth Lajos azt üzente. (Bp., 1939), MEFHOSZ. Kiaódói papírkötés, változó (nagyrészt jó) állapotban, kissé sérült kiadói karton tékában.
Kossuth Ferencz harmincz parlamenti beszéde. Életrajzi adatokkal kiséri: Hentaller Lajos. A beszédeket sajtó alá rendezte: Szatmári Mór. Bp., 1906, Kunossy, Szilágyi és Társa, 302 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, jó állapotban, a borítón némi kopással.
Dr. Bilinszky Lajos: Világtörténet katholikus polgári- és felsőbb leányiskolák használatára. I-II. rész. Bp., 1906-1907, Stampfel, 135 p.; 159 p. Második, ill. első kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötésben, sérült, viseltes állapotban, szétváló fűzéssel, a lapok egy része kijár.
Kardos Tibor: A magyarság antik hagyományai. Pantheon-Tanulmányai 5. Bp., 1942, Pantheon-Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, bélyegzésekkel, az alsó lapéleken folttal.