Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 270

19449.

Rufpreis:
1 800 HUF

19450.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19451.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vermes Gábor: Kulturális változások sodrában. Magyarország 1711 és 1848 között. Bp.,2011,Balassi. Kiadói papírkötés.
19452.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ratzel Frigyes: A föld és az ember. Anthropo-geographia, vagy a földrajz történeti alkalmazásának alapvonalai. Ford.: Simonyi Jenő. Bp., 1887., MTA, XX+623 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
19453.

Rufpreis:
3 000 HUF

Korok ruhái. Domanovszky Endre illusztrált előadásvázlatai az öltözködés történetéről. Bp., 1979, Corvina. 319 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
19454.

Rufpreis:
3 000 HUF

19455.

Rufpreis:
1 400 HUF

Alba Regia. Annales Musei Stephani Regis 41. Székesfehérvár, 2012. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19456.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bendefy László: A magyarság és középkelet. Bp., 1945, Aquincum. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
19457.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lestyán Sándor: 1848 március 15. A Pilvax forradalma. Bp., (1948), Officina, 62+(1) p.+ 1 kihajtható melléklet. Kiadói papírkötés, sérült, kopottas borítóval.
19458.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vékony Gábor: Dákok, rómaiak, románok. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés
19459.

Rufpreis:
2 400 HUF

Charlotte M. Yonge: Elbeszélések a római világból. Hampelné Pulszky Polyxena fordítása. Bp, 1895, Lampel Róbert (Wodianer F. és fiai). Szövegközti fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy sérült lappal, névbélyegzésekkel, és névbejegyzéssel, egy lap sérült (225/226 p.)
19460.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF