Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 270

19425.

Rufpreis:
12 000 HUF

19426.

Rufpreis:
2 400 HUF

19427.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Varga J. János: Válaszúton. Thököly Imre és Magyarország 1682-1684-ben. História Könyvtár Monográfiák 23. Bp. 2007, História-MTA Történettudományi Intézete. Kiadói kartonált papírkötés.
19428.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

19429.

Rufpreis:
2 800 HUF

19430.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Banner János: Török rabságban. Kovách János káplár viszontagságai 1787-1791. Szeged, 1923, Délmagyarország-ny., 116 p. Kiadói papírkötés, viseltes, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként sérült, a fűzéstől elváló lapokkal.
19431.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vachott Sándorné: Rajzok a multból. Emlékiratok. II. kötet. Bp., [1887], Aigner Lajos, Rudnyánszky A.-ny., VI+342 p.. Korabeli aranyozott félbőr kötésben, sérült gerinccel
19432.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Száraz Miklós György: Fájó Trianon. Bp., 2020., Scolar. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
19433.

Rufpreis:
2 400 HUF

Forradalom előtt. Buda-pesti tollrajzok és életképek Petőfi korából. Szerk.: Waldapfel József. (Bp., 1948), Franklin-Társulat. 212 p. + 19 (fekete-fehér képek) t. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón némi kopással, néhány kis folttal, egyébként jó állapotban.
19434.

Rufpreis:
1 600 HUF

[Szász Károly]: Egy képviselő napló-jegyzetei az 1865. deczember 10-kén megnyilt Országgyülés alatt. Pest, 1866, Ráth Mór (Bécs, Holzhausen Adolf-ny.), 96 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült borítóval, néhány ceruzás bejegyzéssel, aláhúzásokkal.
19435.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kossuth Lajos. Kortársak 3-4. füzet. Szerk.: Kőrös László. Kortörténeti Könyvtár. Bp., 1894, "Hazánk"-ny., 175+(1) p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, belül a lapok jó állapotban.
19436.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF