https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 270

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Magyar történeti bibliográfia 1825-1867. IV. kötet. Nemmagyar népek. Nemzetiségek.Szerk. Kemény G. Gábor és Katus László.  Bp., 1959, Akadémiai Kiadó. 675,[1]p. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban, Kissé szakadozott papírborítóval
1
19413.

Magyar történeti bibliográfia 1825-1867. IV. kötet. Nemmagyar népek. Nemzetiségek.Szerk. Kemény G. Gábor és Katus László. Bp., 1959, Akadémiai Kiadó. 675,[1]p. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban, Kissé szakadozott papírborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Borhi László: Nagyhatalmi érdekek hálójában. Az Egyesült Államok és Magyarország kapcsolata a második világháborútól a rendszerváltásig. Bp., 2015, Osiris - MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont Történettudományi Intézet (MTA BTK TTI.) Kiadói kartonált papírkötés
1
19414.

Borhi László: Nagyhatalmi érdekek hálójában. Az Egyesült Államok és Magyarország kapcsolata a második világháborútól a rendszerváltásig. Bp., 2015, Osiris - MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont Történettudományi Intézet (MTA BTK TTI.) Kiadói kartonált papírkötés

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nevins, [Allan] és Commager, [Henry]: Amerika. Egy szabad nép története. Bp., 1946, Cserépfalvi, 392 p. Átkötött félvászon-kötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
1
19415.

Nevins, [Allan] és Commager, [Henry]: Amerika. Egy szabad nép története. Bp., 1946, Cserépfalvi, 392 p. Átkötött félvászon-kötésben, ajándékozási bejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
5 db magyar várakról szóló könyv: V. Molnár László: Kanizsa vára; Veress D. Csaba: Várak Baranyában; A győri vár; Mikszáth Kálmán: Magyar várak regéi; Regélő magyar várak. Vegyes állapotban.
1
19416.

5 db magyar várakról szóló könyv: V. Molnár László: Kanizsa vára; Veress D. Csaba: Várak Baranyában; A győri vár; Mikszáth Kálmán: Magyar várak regéi; Regélő magyar várak. Vegyes állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Phil Casoar - Balázs Eszter: Budapest hősei. Ford.: Molnár Zsófia. Bp., 2016, Scolar - Vince. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19417.

Phil Casoar - Balázs Eszter: Budapest hősei. Ford.: Molnár Zsófia. Bp., 2016, Scolar - Vince. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Meszlényi Antal: A jozefinizmus kora Magyarországon (1780-1846). Bp., 1934, szerzői kiadás (Stephaneum-ny.), 454 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, belül túlnyomórészt jó állapotban.
1
19418.

Meszlényi Antal: A jozefinizmus kora Magyarországon (1780-1846). Bp., 1934, szerzői kiadás (Stephaneum-ny.), 454 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, belül túlnyomórészt jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hermann Róbert: Kossuth Lajos élete és kora. Bp., 2002, Pannonica. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19419.

Hermann Róbert: Kossuth Lajos élete és kora. Bp., 2002, Pannonica. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kossuth Lajos: Irataim az emigcárczióból. III. kötet: A remény és csapások kora. Bp., 1882. Athenaeum, Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, sarkán kopással
1
19420.

Kossuth Lajos: Irataim az emigcárczióból. III. kötet: A remény és csapások kora. Bp., 1882. Athenaeum, Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, sarkán kopással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az Erdélyi Múzeum - kiadja az Erdélyi Múzeum Egyesület Új folyam V. kötet: 1., 3., 4. füzet. Szerk. Erdélyi Pál. Kolozsvár., 1911 Stief Jenő. Kissé sérült papírkötésben
1
19421.

Az Erdélyi Múzeum - kiadja az Erdélyi Múzeum Egyesület Új folyam V. kötet: 1., 3., 4. füzet. Szerk. Erdélyi Pál. Kolozsvár., 1911 Stief Jenő. Kissé sérült papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az Erdélyi Múzeum - Az Erdélyi Múzeum Egyesület szakosztályainak közlönye 4 db szórványszám. 1932 4-6.; 1933,1-3, 7-9.; 1936 1-3. Szerk. György Lajos főtitkár. Kolozsvár., 1932-36. Minerva. Kiadói papírkötésben
1
19422.

Az Erdélyi Múzeum - Az Erdélyi Múzeum Egyesület szakosztályainak közlönye 4 db szórványszám. 1932 4-6.; 1933,1-3, 7-9.; 1936 1-3. Szerk. György Lajos főtitkár. Kolozsvár., 1932-36. Minerva. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ungváry Krisztián: Magyar megszálló csapatok a Szovjetunióban, 1941-1944. Bp., 2015, Osiris, kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19423.

Ungváry Krisztián: Magyar megszálló csapatok a Szovjetunióban, 1941-1944. Bp., 2015, Osiris, kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Armand Dayot: Histoire contemporaine par l'image d'aprés les documents du temps 1789 - 1872. Paris, 1872., Ernest Flammarion, 4+368 p. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött haránt alakú félvászon-kötés, kopott borítóval, a borító egyik sarkán hiánnyal, kissé foltos lapokkal.
1
19424.

Armand Dayot: Histoire contemporaine par l'image d'aprés les documents du temps 1789 - 1872. Paris, 1872., Ernest Flammarion, 4+368 p. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött haránt alakú félvászon-kötés, kopott borítóval, a borító egyik sarkán hiánnyal, kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse