Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 270

A háború áldozatainak védelmére Genfben 1949. augusztus 12-én kötött egyezmények. Közzéteszi a Magyar Népköztársaság Minisztériuma. Bp., 1955, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel. Megjelent 1100 példányban.
19437.

Rufpreis:
1 600 HUF

Radványi János: Magyarország és a szuperhatalmak. Szamizdat kiadás. H.n., é.n., k.n. Kiadói papírkötésben. 129p.
19438.

Rufpreis:
1 600 HUF

Niall Ferguson: Civilizáció. A Nyugat és a többiek. Ford.: Gebula Judit. Bp., 2022, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés.
19439.

Rufpreis:
3 000 HUF

1898 Archaeológiai Értesítő. XVIII. köt. 1-2., 4. 1898. feb. 15, ápril. 15., okt. 15. Szerk.: Hampel József. Bp., 1898, MTA. Kiadói papírkötések, volt könyvtári példányok, régi bélyegzésekkel és címkékkel, sérült, hiányos gerincekkel.
19440.

Rufpreis:
3 000 HUF

1886 Archaeológiai Értesítő VI. köt. 1., és 5. sz. 1886. feb. 15, dec. 31. Szerk.: Hampel József. Bp., 1886, MTA. Kiadói papírkötések, az 1. szám borítója leszakadt és a címlap hiányzik, a 5. szám gerince javított, szakadozott borítókkal. Felvágatlan lapokkal.
19441.

Rufpreis:
2 000 HUF

1908 Archaeológiai Értesítő XXVIII. köt. 1., 3., 5. sz. 1908. feb. 15., junius 15., dec. 15. Szerk.: Hampel József. Bp., 1908, MTA. Kiadói papírkötések, szakadozott borítókkal, sérült gerincekkel.
19442.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Louis Nékám: The Cultural Aspirations of Hungary : From 896 to 1935. Bp., 1935, Central Committee of the Budapest Thermal Baths and Health Resorts. 319 p Fekete-fehér és néhány színes képpel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, borítón dombornyomott címerekkel.
19443.

Rufpreis:
1 200 HUF

Queen Victoria compiled by Richard Tames. Jackdaw N. 131. London, Jackdaw, 1 t. + 1-4, 6-8. t. +4+1 t. Angol nyelven. Kiadói sérült papírmappában, egy tábla hiánnyal.
19444.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kissé fakó gerinccel papír védőborítóval mely kissé sérült
19445.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel,jó állapotban.
19446.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fraknói Vilmos: Magyarország egyházi és politikai összeköttetései a Római Szentszékkel III. köt. 1526-1689. Bp., 1903, Szent István Társulat, IX+480;X+567 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, festett, mintás lapélekkel, kopott, foltos borítóval, néhány lap felső sarkán folttal.
19447.

Rufpreis:
2 800 HUF

19448.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF