Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 270

19365.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

19366.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Horváth Mihály: Kossuth Lajos újabb leveleire. Pest, 1868, Ráth Mór (Bécs, Holzhausen Adolf-ny.), 131 p. Kiadói papírkötés, sérült, az elülső borító hiányzik, laza fűzéssel, kissé foltos címlappal.
19367.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mályusz Elemér: Egyházi társadalom a középkori Magyarországon. Bp., 1971, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítón apró szakadással, jó állapotban.
19368.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon. 1387-1437. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Szabó Károly: Kun László. Bp., 1988, ÁKV-Maecenas. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19369.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19370.

Rufpreis:
3 000 HUF

19371.

Rufpreis:
5 000 HUF

19372.

Rufpreis:
5 000 HUF

19373.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ettore Pais: Storia della Sardegna e della Corsica durante il dominio romano. Parte I-II. + La civilt? dei nuraghi. Sardegna preromana. Cagliari,én., Edizioni Anastatiche 3T. Olasz nyelven. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötések, a sarkain ütődésnyommal.
19374.

Rufpreis:
5 000 HUF

Deák Ferencz emlékezete. II. köt.: Levelek 1822-1875. Dr. Váczy János előszavával. Bp. 1890, Ráth Mór (Prochaska Károly-ny.), 8 sztl. lev.+ IV+392 p. Korabeli, átkötött egészvászon-kötésben, jó állapotban, tulajdonosi bélyegzőkkel.
19375.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói kartonált papírkötés.
19376.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF