Horváth Mihály: Kossuth Lajos újabb leveleire. Pest, 1868, Ráth Mór (Bécs, Holzhausen Adolf-ny.), 131 p. Kiadói papírkötés, sérült, az elülső borító hiányzik, laza fűzéssel, kissé foltos címlappal.
Mályusz Elemér: Egyházi társadalom a középkori Magyarországon. Bp., 1971, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítón apró szakadással, jó állapotban.
Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon. 1387-1437. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Szabó Károly: Kun László. Bp., 1988, ÁKV-Maecenas. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Ettore Pais: Storia della Sardegna e della Corsica durante il dominio romano. Parte I-II. + La civilt? dei nuraghi. Sardegna preromana. Cagliari,én., Edizioni Anastatiche 3T. Olasz nyelven. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötések, a sarkain ütődésnyommal.
Deák Ferencz emlékezete. II. köt.: Levelek 1822-1875. Dr. Váczy János előszavával. Bp. 1890, Ráth Mór (Prochaska Károly-ny.), 8 sztl. lev.+ IV+392 p. Korabeli, átkötött egészvászon-kötésben, jó állapotban, tulajdonosi bélyegzőkkel.
Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói kartonált papírkötés.