3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
A magyar társadalombiztosítás ötven éve. 1892-1942. Bp., [1943], Országos Társadalombiztosítási Intézet (Pallas-ny.), 1 (duplaoldalas térkép) t.+ 171+(1) p.+ 74 (fekete-fehér képek) t.+ 37 melléklet. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, a gerincen kisebb sérüléssel, belül nagyrészt jó állapotban.