Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 164

Henry M Stanley: Reise durch den dunklen Erdteil. Nach Stanleys Berichten für weitere Kreise bearbeitet von Dr. Berthold Volz. Lipcse, 1881, Brockhaus. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal és egy térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, sérült gerinccel és kötéssel, borító sarkaiban kissé sérült, térkép kijár.
19048.

Rufpreis:
1 600 HUF

Baktay Ervin (1890-1963): A világ tetején. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1930], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 (címkép) t. +310 p.+30 (fekete-fehér képtáblák) t. + 2 (térképek) t. Első kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, a hátsó borítón foltokkal, de alapvetően jó állapotban.
19049.

Rufpreis:
3 000 HUF

Baktay Ervin (1890-1963): Hindusztán. 55 képpel és 2 térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1938], Franklin,194+2 p.+18 (kétoldalas, fekete-fehér képtáblák.) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval.
19050.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

Baktay Ervin (1890-1963): A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1934], Franklin-Társulat, 1 t.+ 220+(2) p.+ 28 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+ 2 térkép. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval és gerinccel, kissé laza kötéssel.
19051.

Rufpreis:
1 600 HUF

[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: Véres napok, cári rabok. From president to prison. Fordította: Sajó Aladár. Bp.,[1927], Franklin, 294+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, ajándékozási sorokkal.
19052.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Keöpe Viktor (1883-1970): Cejlon, az éden szigete. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1934], Franklin, 189+3 p.+24 (Fekete-fehér fotók) t. Szövegközi 3 térképpel (2 levélen.) Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.
19053.

Rufpreis:
3 000 HUF

19054.

Rufpreis:
1 800 HUF

Baktay Ervin (1890-1963): A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1934], Franklin-Társulat, 1 t.+ 220+(2) p.+ 28 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+ 2 (térkép) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.
19055.

Rufpreis:
3 000 HUF

19056.

Rufpreis:
1 200 HUF

19057.

Rufpreis:
1 200 HUF

19058.

Rufpreis:
1 200 HUF

19059.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF