19051.
Beendet 456. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Baktay Ervin (1890-1963): A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1934], Franklin-Társulat, 1 t.+ 220+(2) p.+ 28 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+ 2 térkép. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval és gerinccel, kissé laza kötéssel.