Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 164

Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. Bp., 1957, Bibliotheca. Egészoldalas fotókkal illusztrálva, egy kihajtható térképmelléklettel. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.
19072.

Rufpreis:
2 000 HUF

Járai Judit: Különtudósító. Háborúról és békéről. Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19073.

Rufpreis:
2 000 HUF

19074.

Rufpreis:
2 000 HUF

Széchenyi István: Eszmetöredékek, különösen a Tisza-völgy rendezését illetőleg. [Szeged, 1991.], Szegedi Nyomda. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés.
19075.

Rufpreis:
1 600 HUF

Keszthelyi Sándor: Magyarország napórái. A rögzített napórák katalógusa. Bp., 1998, Magyar Csillagászati Egyesület. Kiadói papírkötés.
19076.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bán Márton: Váci képeskönyv. Officina Képeskönyvek 50. Bp., 1943, Officina. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel.
19077.

Rufpreis:
1 600 HUF

Truskovszky Dezső: Pozsonyi séták. Officina Képeskönyvek. Bp., 1939, Officina. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
19078.

Rufpreis:
1 800 HUF

Egry Margit - Komjáthy Edit: Az Országház. Műemlékeink sorozat. Bp., 1967, Pannonia, 72 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 2950 példányban. Az egyik szerző, Egry Margit által DEDIKÁLT példány.
19079.

Rufpreis:
1 600 HUF

Régi pápai képeslapok. Pápa, 1971, Magyar Hirdető Pápai Kirendeltsége. Kiadói papírkötés.
19080.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ewers, Hanns Heinz: Indien und ich. München, 1915, Georg Müller. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Félvászon kötésben, gerincen található címmel feliratozott címke sérült, megerősített kötéssel, máskülönben jó állapotban.
19081.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kalmár János: Mád, Tokajhegyaljai község élete a XVI-XVIII. században. "Mád "falukönyve." Mád, 1968, Mád Községi Tanács V.B. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
19082.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csiffáry Gegely 3 műve:   A hatvani posztómanufaktúra története. Tanulmányok Heves Megyes Történetéből 13. Eger, 1993., Heves Megyei Levéltár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.;  A történelem fogságában. Eger, 2004., Heves Megyei Honismereti Egyesület. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.;  Az ércbányászat története a recski Lahócában (1850-1979.) Rudabánya, 2009, Érc- és Ásványbányászati Múzeum Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.;
19083.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF