Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2928552
19060
456
3200
Books: Travelling, Local History
Jancsó Benedek. A székelyek. / Erdély története. Szerk.: Veres Péter. Székely Hírmondó Kiskönyvtár 18. Székelyudvarhely, 2012, Litera-Veres Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
3004600
19061
456
Michael Leapman: London. Útitárs. Főmunkatárs - -. Bp.,1996,Panem - Grafo. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
3029224
19062
456
Beszteri József: 100 éves a közcélú a villamosenergia-szolgáltatás Észak-Magyarországon. 1894-1994. Szerk.: Ónodvári Miklós. Miskolc, 1994, Észak-Magyarországi Áramszolgáltató Rt. Kiadói aranyozott bársony-kötés, jó állapotban.
3021102
19063
456
2990488
19064
456
Kovács Ákos: Bécs után - Párizs előtt. József Attila Hatvanban. Hatvany Lajos Múzeum N. 5. Bp., 1980, Hatvany Lajos Múzeum. Kiadói papírkötés.
3047083
19065
456
3025794
19066
456
Hielscher, Kurt: Italien. Baukunst und Landschaft. Geleitwort von Wilhelm von Bode. Berlin-Wien-Zürich, 1929, Ernst Wasmuth A.G., XIV+(2)+304 p. Rendkívül gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. 2974156
19067
456
3013096
19068
456
3016974
19069
456
Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I-II-III. Bp., 1988, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2993968
19070
456
Zoltán József: A barokk Pest-Buda élete. Ünnepségek, szórakozások, szokások. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Tanulmányok Új sorozat 17. (XL.) Bp., 1963, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. Megjelent 1000 példányban.
3048225
19071
456
Tájékoztató a Budapesti Evangélikus Internatáusról, Bp.,VII. Damjanich-utca 28/B. Bp., Fébé-ny.,18+3 p. Kiadói haránt-alakú papírkötés, a borítón hajtásnyommal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF