Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 164

Jancsó Benedek. A székelyek. / Erdély története. Szerk.: Veres Péter. Székely Hírmondó Kiskönyvtár 18. Székelyudvarhely, 2012, Litera-Veres Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
19060.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Michael Leapman: London. Útitárs. Főmunkatárs - -. Bp.,1996,Panem - Grafo. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
19061.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19062.

Rufpreis:
4 000 HUF

19063.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kovács Ákos: Bécs után - Párizs előtt. József Attila Hatvanban. Hatvany Lajos Múzeum N. 5. Bp., 1980, Hatvany Lajos Múzeum. Kiadói papírkötés.
19064.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19065.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hielscher, Kurt: Italien. Baukunst und Landschaft. Geleitwort von Wilhelm von Bode. Berlin-Wien-Zürich, 1929, Ernst Wasmuth A.G., XIV+(2)+304 p. Rendkívül gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19066.

Rufpreis:
3 000 HUF

19067.

Rufpreis:
3 000 HUF

19068.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I-II-III. Bp., 1988, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19069.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zoltán József: A barokk Pest-Buda élete. Ünnepségek, szórakozások, szokások. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Tanulmányok Új sorozat 17. (XL.) Bp., 1963, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. Megjelent 1000 példányban.
19070.

Rufpreis:
2 800 HUF

Tájékoztató a Budapesti Evangélikus Internatáusról, Bp.,VII. Damjanich-utca 28/B. Bp., Fébé-ny.,18+3 p. Kiadói haránt-alakú papírkötés, a borítón hajtásnyommal.
19071.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF