https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 164

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Budapest Lexikon. I-II. köt. (A-K, L-Z). Bp., 1993, Akadémiai Kiadó. Második, bővített, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19108.

Budapest Lexikon. I-II. köt. (A-K, L-Z). Bp., 1993, Akadémiai Kiadó. Második, bővített, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Pest megye múltjából. Tanulmányok. Szerk.: Keleti Ferenc, Lakatos Ernő, Makkai László. Bp., 1965, Pest Megye Tanácsa. 459+(1) p. + 2 (kihajtható táblázatok) t.+ 2 térkép-melléklet. Kiadói nyl-kötés, kissé kopott borítóval
1
19109.

Pest megye múltjából. Tanulmányok. Szerk.: Keleti Ferenc, Lakatos Ernő, Makkai László. Bp., 1965, Pest Megye Tanácsa. 459+(1) p. + 2 (kihajtható táblázatok) t.+ 2 térkép-melléklet. Kiadói nyl-kötés, kissé kopott borítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cserépfalu hét és fél évszázada.(Tanulmányok a község hét és fél százados történetéről). Összeáll. és szerk.: Nagy Károly. Cserépfalu, 1998, Cserépfalu Község Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a jobb felső szélen kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban.
1
19110.

Cserépfalu hét és fél évszázada.(Tanulmányok a község hét és fél százados történetéről). Összeáll. és szerk.: Nagy Károly. Cserépfalu, 1998, Cserépfalu Község Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a jobb felső szélen kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1997 Borsod-Abaúj-Zemplén Megye statisztikai évkönyve. Miskolc, 1998, KSH B-A-Z Megyei Igazgatósága. Kiadói papírkötés
1
19111.

1997 Borsod-Abaúj-Zemplén Megye statisztikai évkönyve. Miskolc, 1998, KSH B-A-Z Megyei Igazgatósága. Kiadói papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2005 Budapest a Népszabadságban, 1992-2003. Szerk.: Berkó Pál. Budapesti Negyed. XIII. évf. 49-50. sz. 2005. ősz, tél. Bp.,2005, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
1
19112.

2005 Budapest a Népszabadságban, 1992-2003. Szerk.: Berkó Pál. Budapesti Negyed. XIII. évf. 49-50. sz. 2005. ősz, tél. Bp.,2005, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pusztai Ervin: Budapest téridőben. Visontay Péter fotók. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
1
19113.

Pusztai Ervin: Budapest téridőben. Visontay Péter fotók. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mészáros T. László: Szentendre Európában. Írta: Pethő Zsoltné Németh Erika. - - fotóival. hn., 2014., Foto-Video Europa Kft. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.  A volt polgármester, Dietz Ferenc ajándékozási soraival Petricskó Zoltán alpolgármester részére, nyomtatott kártya, autográf aláírással.
1
19114.

Mészáros T. László: Szentendre Európában. Írta: Pethő Zsoltné Németh Erika. - - fotóival. hn., 2014., Foto-Video Europa Kft. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. A volt polgármester, Dietz Ferenc ajándékozási soraival Petricskó Zoltán alpolgármester részére, nyomtatott kártya, autográf aláírással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hidak Heves megyében. Szerk.: Dr. Tóth Ernő. Eger, 1998, Heves Megyei Állami Közútkezelő Közhasznú Társaság. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19115.

Hidak Heves megyében. Szerk.: Dr. Tóth Ernő. Eger, 1998, Heves Megyei Állami Közútkezelő Közhasznú Társaság. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gink Károly: Magyar várak. - - felvételei Vargha Balázs bevezetőjével. Bp.,1993., Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
19116.

Gink Károly: Magyar várak. - - felvételei Vargha Balázs bevezetőjével. Bp.,1993., Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gergely Katalin: "Sátorát letettem a romló testemnek..." Halottas és temetkezési szokások Gyergyószentmiklóson. Csíkszereda, 2000., Pro-Print. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
1
19118.

Gergely Katalin: "Sátorát letettem a romló testemnek..." Halottas és temetkezési szokások Gyergyószentmiklóson. Csíkszereda, 2000., Pro-Print. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Könczöl Imre: Petőfi és Várpalota. Várpalotai füzetek 2. Várpalota, 1972, Várpalotai Városi Tanács VB Művelődésügyi Osztálya - Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
1
19119.

Könczöl Imre: Petőfi és Várpalota. Várpalotai füzetek 2. Várpalota, 1972, Várpalotai Városi Tanács VB Művelődésügyi Osztálya - Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Sugár István: Bornemissza Gergely deák élete. Studia Agriensia 4. Eger, 1984, Dobó István Vármúzeum. Kiadói papírkötés.
1
19120.

Sugár István: Bornemissza Gergely deák élete. Studia Agriensia 4. Eger, 1984, Dobó István Vármúzeum. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse