Bőszéné Szatmári-Nagy Anikó: ,,A tudományosság és kultúra bölcsője". Veszprém város története a kezdetektől napjainkig. Veszprém, 2008, Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata - Művészetek Háza. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Vegyes Görögországgal kapcsolatos könyvtétel, 3 db: Forgács András: A görög szigetvilág. Bp.,1998, Panoráma. Számos fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés.; Útikalauz. Kréta. hn., én., Polyglott. Kiadói papírkötés.; Tóth József: Fényképezőgéppel Görögországban. Bp., 1999, Iránytű. Kiadói papírkötés;
Eger, 2 db könyv + 1 db térkép: Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés. + Nagy József: Eger története. Bp. 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + 1967 Eger járási jogú város térképe, Bp., Kartográfiai Vállalat, megjelent 3800 példányban, 48x32,5 cm
Vegyes könyvtétel, 3 db: Ács Irén: Hollókő. Bp.,1990.,Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.; Máteszalka, a fény városa. Képes album. Szerk.: Cservenyák László. Mátészalka, 2022., Mátészalka Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.; Szabóky Zsolt: Makó. Bp.,1985.,Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Makó hétszáz éve. Makó,1981, József Attila Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.;
[Bergman, Sten (1895-1975)] Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 272 p.+23 t. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal, laza kötéssel.
Európa álomútjain. A legszebb tájak és városok. Ford.: Farkas Tünde. Bp., 2006, M-érték Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban.